Tilmeldinger - Stokkavannsregattaen 2022
Løb 100 LW1X Kvinder letvægt 1X 2000m 1 tilmelding
Fana I
- 1. Helene Kjeseth (Fana) '02
Løb 101 LM1X Mænd letvægt 1X 2000m 2 tilmeldinger
AFMELDT Bærum I
- 1. Oliver Nilsen (Bærum) '04
Tønsberg I
- 1. Tobias Solvang (Tønsberg) '03
Løb 102 U19 M2- Drenge 2- - Nordisk uttak 2000m 4 tilmeldinger
Bergens I
- 1. Kasper Kvåle (Bergens) '05
- 2. Johannes Fiskerstrand (Bergens) '05
Christiania I
- 1. Alexander Georg Skaane (Christiania) '04
- 2. Jostein Eriksen Thon (Christiania) '04
Fana I
- 1. Eirik Skage (Fana) '04
- 2. Martin Duesund (Fana) '04
AFMELDT Bærum I
- 1. Christian August Riis (Bærum) '05
- 2. Marcus Stundal de Vos (Bærum) '04
Løb 103 W/M 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Kvinder/mænd 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ - Nybegynner 500m 6 tilmeldinger
Fana I
- 1. Luca Trentani (Fana) '08
Ormsund I
- 1. Hans-Helmer Enger Houeland (Ormsund) '09
NSR I
- 1. Maximilian Zakariassen (NSR) '06
Ormsund II
- 1. Storm Skramstad (Ormsund) '11
AFMELDT Os I
- 1. Andreas Tysse (Os) '09
- 2. Jacob Torsvik Dahl (Os) '09
AFMELDT Os II
- 1. Mathias Jansen (Os) '10
Løb 104 U15 M1X Drenge 1X 500m 15 tilmeldinger
Ormsund I
- 1. Markus Ryberg Brattlie (Ormsund) '09
AFMELDT NSR I
- 1. Aran Samuel Eriksson Eriksson-Jones (NSR) '08
Aalesunds I
- 1. Theodor Lorgen (Aalesunds) '08
Bærum I
- 1. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
Horten III
- 1. Bo Gabriel Erichsen (Horten) '09
Moss I
- 1. Brage Frøisland (Moss) '09
Horten II
- 1. Einar Kulbliksæter (Horten) '09
Bergens I
- 1. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
Os I
- 1. Andreas Tysse (Os) '09
Bergens III
- 1. Andreas Tol (Bergens) '08
Bergens II
- 1. Sivert Kvinnsland (Bergens) '09
Mykolaiv I
- 1. Gregory Slovinskyy (Mykolaiv) '08
Horten I
- 1. Mats Tangen Myhre (Horten) '09
Christiania I
- 1. Hans Meng Wiggen (Christiania) '08
AFMELDT Stavanger I
- 1. Erling Helliesen Frøystein (Stavanger) '09
Løb 105 Masters M1X Mænd 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 3 tilmeldinger
AFMELDT NSR I
- 1. Bjørn Saga (NSR) '52
Ormsund II
- 1. Per Giltvedt (Ormsund) '56
Ormsund I
- 1. Christian Grosse (Ormsund) '64
Løb 106 Masters W2X Kvinder 2X (Handicap tidsberegning) 1000m 2 tilmeldinger
AFMELDT Christiania I
- 1. Anita Brox (Christiania) '63
- 2. Ragnhild Bruusgaard (Christiania) '61
AFMELDT Stavanger I
- 1. Ann Kristin Tegle (Stavanger) '68
- 2. Elin Ingemundsen (Stavanger) '69
Løb 107 U15 W2X Piger 2X 1000m 9 tilmeldinger
Fana I
- 1. Ingrid Marie Hella-Hoff (Fana) '08
- 2. Pernille Askild Havre (Fana) '09
Stavanger I
- 1. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
- 2. Oline Borthen Solberg (Stavanger) '08
NSR
- 1. Caroline Wohlfahrt (NSR) '09
- 2. Cecilia Hjortsjø (NSR) '08
Aalesunds/Bergens I
- 1. Andrea Storøy (Aalesunds) '08
- 2. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
Bærum/Christiania I
- 1. Ann Ayame Yasuda (Christiania) '09
- 2. Alisa Ostroukhova (Bærum) '09
Ormsund I
- 1. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund) '09
- 2. Astrid Halvorsen Grimstad (Ormsund) '08
Horten I
- 1. Caja Sofie Søfting Lia (Horten) '09
- 2. Lisa Falch (Horten) '09
NSR
- 1. Charlotte Hjortsjø (NSR) '09
- 2. Kaja Weisæth-Andersen (NSR) '00
NSR I
- 1. Louise Wilskow (NSR) '08
- 2. Annika Hjortsjø (NSR) '08
Løb 108 U17 M4X Drenge 4X 1000m 4 tilmeldinger
Christiania I
- 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
- 2. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
- 3. Henrik Melhus Høeg (Christiania) '07
- 4. William Alexander Bakken (Christiania) '07
Horten
- 1. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
- 2. Martin Nordsteien (Horten) '12
- 3. Hans Ulrik Nedreberg (Horten) '07
- 4. Rino Haugen (Horten) '06
Bergens I
- 1. Eivind Vevatne (Bergens) '06
- 2. Viljar Jørgensen (Bergens) '06
- 3. Isak Sommer Svellingen (Bergens) '06
- 4. Joachim Halvorsen (Bergens) '06
NSR I
- 1. Sander Holmedal Bjerke (NSR) '06
- 2. Felix Spydevold (NSR) '06
- 3. Anders Magnus Juuhl- Langseth (NSR) '06
- 4. Henrik Galtung (NSR) '06
Løb 109 U17 W1X Piger 1X 1000m 15 tilmeldinger
Stavanger III
- 1. Ada Raugstad Lunde (Stavanger) '07
Christiania II
- 1. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06
Årungen I
- 1. Eir Ildrid Storbekkrønning Solli (Årungen) '06
Fana III
- 1. Giada Trentani-Keupers (Fana) '07
Bergens III
- 1. Agda Isabell Døsen-Johannessen (Bergens) '06
Fana II
- 1. Tilda Nilson Duesund (Fana) '07
Drammen I
- 1. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06
Årungen II
- 1. Elena Victoria Ennals (Årungen) '06
AFMELDT Bergens IV
- 1. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
Stavanger I
- 1. Ingrid Floen (Stavanger) '06
Bergens II
- 1. Sofie W. Alvheim (Bergens) '07
Fana I
- 1. Oda Margrete Sæther (Fana) '07
Stavanger II
- 1. Frida Vengnes (Stavanger) '07
Christiania I
- 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
Bergens I
- 1. Matilde Mykletun (Bergens) '06
Løb 110 W1X Kvinder 1X - PARA 2000m 2 tilmeldinger
Stavanger I
- 1. Hedda Haldorsdottir (Stavanger) '03
Stavanger II
- 1. Ragnhild Myklatun (Stavanger) '91
Løb 112 M1X Mænd 1X 2000m 6 tilmeldinger
Stavanger I
- 1. Martin Nikolai Tegle (Stavanger) '03
Bergens I
- 1. Marius Vik (Bergens) '02
Bergens II
- 1. Morten Bru (Bergens) '99
AFMELDT Drammen I
- 1. Ulrik Pharo Lohne (Drammen) '04
Aalesunds I
- 1. Peter Berset (Aalesunds) '05
Aalesunds II
- 1. Erlend Devold Refsum (Aalesunds) '04
Løb 113 U19 M2X Drenge 2X - Nordisk uttak 2000m 18 tilmeldinger
AFMELDT Stavanger I
- 1. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
- 2. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
AFMELDT Aalesunds I
- 1. Erlend Devold Refsum (Aalesunds) '04
- 2. Oscar Bøe (Aalesunds) '04
Fana I
- 1. Hans August Wergeland (Fana) '05
- 2. Fredrik Corydon Ravn Kaland (Fana) '05
AFMELDT Aalesunds
- 1. Heine Furuli (Aalesunds) '05
- 2. Philip Monsen (Aalesunds) '05
Tønsberg I
- 1. Edvin Ingvaldsen (Tønsberg) '05
- 2. Mats Heian Lofstad (Tønsberg) '04
Bærum/Ormsund I
- 1. Truls Oskar Hansen (Ormsund) '04
- 2. Sander Stundal de Vos (Bærum) '06
Bergens I
- 1. Sebastian Selvik Løe (Bergens) '05
- 2. Johannes Fiskerstrand (Bergens) '05
Christiania I
- 1. Lorentz Rogge Pran (Christiania) '04
- 2. Jacob Balder Hagen (Christiania) '04
Horten I
- 1. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05
- 2. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
Drammen I
- 1. Henrik Arntzen (Drammen) '05
- 2. Lars Dyve Knutsen (Drammen) '06
Ormsund I
- 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
- 2. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06
AFMELDT Aalesunds III
- 1. Christian Steffensen (Aalesunds) '05
- 2. Martin Øverland (Aalesunds) '05
Bærum II
- 1. Eskil Steinmoen (Bærum) '05
- 2. Haakon Alexander Bergene Seres (Bærum) '04
Stavanger II
- 1. Oliver Dahl (Stavanger) '07
- 2. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
Moss/Sarpsborg I
- 1. Erik Hein (Moss) '04
- 2. Marius Antonsen Thime (Sarpsborg) '04
AFMELDT Bærum I
- 1. Ask Svorkmo Bergmann (Bærum) '06
- 2. Sander Stundal de Vos (Bærum) '06
Sandefjord/Årungen I
- 1. August Holth-Siegel (Årungen) '05
- 2. Theodor Juul Caspersen (Sandefjord) '06
Os/Stavanger I
- 1. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
- 2. Jonas Werkland Mandal (Os) '05
Løb 114 U19 W1X Piger 1X - Nordisk uttak 2000m 20 tilmeldinger
Tønsberg I
- 1. Synne Olstad (Tønsberg) '05
Os I
- 1. Andrea Bastiansen Kvittingen (Os) '04
Tønsberg III
- 1. Charlotte Andersen (Tønsberg) '05
Christiania IV
- 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
Stavanger I
- 1. Marie Grøsfjeld (Stavanger) '05
Bærum I
- 1. Fay Louise Lange (Bærum) '07
Bærum II
- 1. Kaja Josefine Munthe (Bærum) '06
Drammen I
- 1. Thea Njaastad (Drammen) '04
AFMELDT Stavanger III
- 1. Stine Floen (Stavanger) '04
Bærum III
- 1. Ayesha Kristine Eriksrud (Bærum) '05
Stavanger II
- 1. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
Christiania I
- 1. Tyra Eklo Hjemdal (Christiania) '00
Christiania II
- 1. Amelia Tamburplass (Christiania) '04
Tønsberg II
- 1. Emma Kveil (Tønsberg) '05
Moss I
- 1. Ylva Fyhri (Moss) '05
AFMELDT Christiania III
- 1. Mia Rolland Engvik (Christiania) '04
Stavanger IV
- 1. Elsa Andreassen (Stavanger) '05
NSR I
- 1. Elisabeth Nicolaysen (NSR) '07
AFMELDT Bergens I
- 1. Malin Haram-Hundven (Bergens) '06
AFMELDT Moss II
- 1. Marte Berg (Moss) '04
Løb 116 Masters W1X Kvinder 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 1 tilmelding
AFMELDT Stavanger I
- 1. Elin Ingemundsen (Stavanger) '69
Løb 117 U17 M1X Drenge 1X 1000m 19 tilmeldinger
Ormsund I
- 1. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06
NSR II
- 1. Mathis Grimstad (NSR) '06
Horten I
- 1. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
AFMELDT Moss II
- 1. sivert Dahl-Negaard (Moss) '06
Drammen II
- 1. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07
Bergens I
- 1. Kristian Strand Jensen (Bergens) '07
Aalesunds I
- 1. Mads Reite (Aalesunds) '06
Horten II
- 1. Hans Ulrik Nedreberg (Horten) '07
Bærum II
- 1. Wilmar Graver (Bærum) '06
NSR I
- 1. Henrik Galtung (NSR) '06
Christiania II
- 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
Drammen III
- 1. Lars Dyve Knutsen (Drammen) '06
Bærum I
- 1. Michael Thor Aasgaard (Bærum) '07
Stavanger II
- 1. Theo Geitung Larsen (Stavanger) '07
Moss I
- 1. Odin Frøisland (Moss) '06
Horten III
- 1. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
Drammen I
- 1. Sean Luca Kaper (Drammen) '07
Stavanger I
- 1. Oliver Dahl (Stavanger) '07
Christiania I
- 1. William Alexander Bakken (Christiania) '07
Løb 118 U17 W2X Piger 2X 1000m 9 tilmeldinger
Årungen I
- 1. Eir Ildrid Storbekkrønning Solli (Årungen) '06
- 2. Elena Victoria Ennals (Årungen) '06
AFMELDT Aalesunds III
- 1. Maria Wiik (Aalesunds) '07
- 2. Mia Sæther-Hoel (Aalesunds) '07
Christiania I
- 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
- 2. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06
Drammen I
- 1. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06
- 2. Nora Njaastad (Drammen) '06
Christiania II
- 1. Hanna Yayoi Yasuda (Christiania) '07
- 2. Sara Sommer Bjørnson (Christiania) '06
Aalesunds I
- 1. Susanne Myklebust (Aalesunds) '06
- 2. Astrid Marie Steffensen (Aalesunds) '07
Stavanger
- 1. Ada Raugstad Lunde (Stavanger) '07
- 2. Frida Vengnes (Stavanger) '07
AFMELDT Aalesunds II
- 1. Elise Granmo (Aalesunds) '07
- 2. Julia Hanken (Aalesunds) '07
AFMELDT Christiania III
- 1. Sofie Vikesland Skou (Christiania) '06
- 2. WN Nen (Christiania) '06
Løb 119 U15 W/M 4X Piger/drenge 4X 1000m 8 tilmeldinger
NSR
- 1. Annika Hjortsjø (NSR) '08
- 2. Louisa Normann (NSR) '00
- 3. Aran Samuel Eriksson Eriksson-Jones (NSR) '08
- 4. Synne Fjellheim (NSR) '08
Ormsund I
- 1. Sebastian Blix (Ormsund) '09
- 2. Markus Ryberg Brattlie (Ormsund) '09
- 3. Astrid Halvorsen Grimstad (Ormsund) '08
- 4. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund) '09
Bergens I
- 1. Sivert Kvinnsland (Bergens) '09
- 2. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
- 3. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
- 4. Andreas Tol (Bergens) '08
Aalesunds/NSR
- 1. Andrea Storøy (Aalesunds) '08
- 2. Ane Haddal (Aalesunds) '08
- 3. Theodor Lorgen (Aalesunds) '08
- 4. Kaja Weisæth-Andersen (NSR) '00
Fana I
- 1. Filip Balgobin (Fana) '09
- 2. Oscar Brudvik Hartmann (Fana) '09
- 3. Pernille Askild Havre (Fana) '09
- 4. Luca Trentani (Fana) '08
Bærum/Christiania I
- 1. Ann Ayame Yasuda (Christiania) '09
- 2. Hans Meng Wiggen (Christiania) '08
- 3. Alisa Ostroukhova (Bærum) '09
- 4. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
NSR
- 1. Louise Wilskow (NSR) '08
- 2. Caroline Wohlfahrt (NSR) '09
- 3. Charlotte Hjortsjø (NSR) '09
- 4. Cecilia Hjortsjø (NSR) '08
Aalesunds I
- 1. N N (Aalesunds) '08
- 2. N N (Aalesunds) '08
- 3. N N (Aalesunds) '08
- 4. N N (Aalesunds) '08
Løb 121 Masters W/M 4X Kvinder/mænd 4X (Handicap tidsberegning) 1000m 4 tilmeldinger
Christiania/Moss I
- 1. Per Ivar Berg (Moss) '63
- 2. Henning Evensen (Moss) '66
- 3. Marika Erlandsen (Moss) '76
- 4. Tone Pahle (Christiania) '54
Bergens I
- 1. Thomas Hundven (Bergens) '75
- 2. Lisbeth Vevatne (Bergens) '75
- 3. Trude Vevatne (Bergens) '75
- 4. Øivind Mjelde (Bergens) '75
Stavanger/Tønsberg
- 1. Elin Ingemundsen (Stavanger) '69
- 2. Ann Kristin Tegle (Stavanger) '68
- 3. Marianne Østbø (Stavanger) '74
- 4. Line Andresen Olstad (Tønsberg) '69
AFMELDT Bergens
- 1. Invild Rønningen (Bergens) '91
- 2. Maia Emilie Lund (Bergens) '95
- 3. Thomas Eldholm (Bergens) '84
- 4. Thorstein Nordby (Bergens) '90
Løb 122 M2X Mænd 2X 2000m 3 tilmeldinger
Fana I
- 1. John Even Loftesnes (Fana) '03
- 2. Tallak Jakobsen Rypdal (Fana) '03
Moss/Sarpsborg I
- 1. Erik Hein (Moss) '04
- 2. Marius Antonsen Thime (Sarpsborg) '04
Aalesunds I
- 1. Oscar Bøe (Aalesunds) '04
- 2. Erlend Devold Refsum (Aalesunds) '04
Løb 124 U19 M1X Drenge 1X - Nordisk uttak 2000m 23 tilmeldinger
AFMELDT Bærum I
- 1. Oliver Nilsen (Bærum) '04
AFMELDT Aalesunds II
- 1. Oscar Bøe (Aalesunds) '04
Tønsberg IV
- 1. Mats Heian Lofstad (Tønsberg) '04
Tønsberg II
- 1. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04
Christiania I
- 1. Brage Nerdal (Christiania) '04
Christiania III
- 1. Valentin Wang-Norderud (Christiania) '04
NSR I
- 1. Ole Arnøy (NSR) '05
Stavanger II
- 1. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
Os I
- 1. Jonas Werkland Mandal (Os) '05
AFMELDT Aalesunds
- 1. Erlend Devold Refsum (Aalesunds) '04
Tønsberg III
- 1. Martin Havn (Tønsberg) '04
Stavanger I
- 1. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
Drammen II
- 1. Henrik Arntzen (Drammen) '05
AFMELDT Aalesunds III
- 1. Peter Berset (Aalesunds) '05
AFMELDT Ormsund I
- 1. Truls Oskar Hansen (Ormsund) '04
Christiania IV
- 1. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05
Stavanger III
- 1. Petro Slovinskyy (Stavanger) '05
Horten I
- 1. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05
Drammen I
- 1. Ulrik Pharo Lohne (Drammen) '04
Tønsberg I
- 1. Edvin Ingvaldsen (Tønsberg) '05
Ormsund II
- 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
Christiania II
- 1. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05
Bærum II
- 1. Thov Espeseth (Bærum) '05
Løb 127 U15 M2X Drenge 2X 1000m 8 tilmeldinger
AFMELDT Stavanger I
- 1. Erling Helliesen Frøystein (Stavanger) '09
- 2. NN NN (Stavanger) '09
Bergens I
- 1. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
- 2. Andreas Tol (Bergens) '08
Fana I
- 1. Filip Balgobin (Fana) '09
- 2. Oscar Brudvik Hartmann (Fana) '09
Ormsund I
- 1. Markus Ryberg Brattlie (Ormsund) '09
- 2. Sebastian Blix (Ormsund) '09
Bærum/Christiania I
- 1. Hans Meng Wiggen (Christiania) '08
- 2. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
Horten I
- 1. Mats Tangen Myhre (Horten) '09
- 2. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
Aalesunds/Bergens
- 1. Theodor Lorgen (Aalesunds) '08
- 2. Sivert Kvinnsland (Bergens) '09
Os I
- 1. Andreas Tysse (Os) '09
- 2. Jacob Torsvik Dahl (Os) '09
Løb 129 U17 W4X Piger 4X 1000m 4 tilmeldinger
Fana
- 1. Juliet Balgobin Herfindal (Fana) '07
- 2. Ingrid Marie Hella-Hoff (Fana) '08
- 3. Oda Margrete Sæther (Fana) '07
- 4. Tilda Nilson Duesund (Fana) '07
Aalesunds
- 1. Elise Granmo (Aalesunds) '07
- 2. Mia Sæther-Hoel (Aalesunds) '07
- 3. Maria Wiik (Aalesunds) '07
- 4. Julia Hanken (Aalesunds) '07
Stavanger I
- 1. Frida Vengnes (Stavanger) '07
- 2. Oline Borthen Solberg (Stavanger) '08
- 3. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
- 4. Ada Raugstad Lunde (Stavanger) '07
Christiania
- 1. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06
- 2. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
- 3. Sara Sommer Bjørnson (Christiania) '06
- 4. Hanna Yayoi Yasuda (Christiania) '07
Løb 130 U17 M2X Drenge 2X 1000m 11 tilmeldinger
Bærum I
- 1. Wilmar Graver (Bærum) '06
- 2. Michael Thor Aasgaard (Bærum) '07
Drammen I
- 1. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07
- 2. Sean Luca Kaper (Drammen) '07
NSR II
- 1. Anders Magnus Juuhl- Langseth (NSR) '06
- 2. Henrik Galtung (NSR) '06
Bergens I
- 1. Andreas Follnes (Bergens) '07
- 2. Håkon Mjelde (Bergens) '07
Christiania II
- 1. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
- 2. Henrik Melhus Høeg (Christiania) '07
Horten I
- 1. Rino Haugen (Horten) '06
- 2. Martin Nordsteien (Horten) '12
NSR I
- 1. Sander Holmedal Bjerke (NSR) '06
- 2. Felix Spydevold (NSR) '06
AFMELDT Moss I
- 1. Odin Frøisland (Moss) '06
- 2. sivert Dahl-Negaard (Moss) '06
Christiania I
- 1. William Alexander Bakken (Christiania) '07
- 2. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
AFMELDT Stavanger I
- 1. Theo Geitung Larsen (Stavanger) '07
- 2. NN NN (Stavanger) '09
Aalesunds/NSR
- 1. Mathis Grimstad (NSR) '06
- 2. Mads Reite (Aalesunds) '06
Løb 131 W2- Kvinder 2- 2000m 1 tilmelding
Os I
- 1. Matilde Hustad (Os) '05
- 2. Tone H. Rogne (Os) '06
Løb 132 Masters M2X Mænd 2X (Handicap tidsberegning) 1000m 2 tilmeldinger
Ormsund I
- 1. Christian Grosse (Ormsund) '64
- 2. Per Giltvedt (Ormsund) '56
Moss I
- 1. Henning Evensen (Moss) '66
- 2. Per Ivar Berg (Moss) '63
Løb 133 M2- Mænd 2- 2000m 1 tilmelding
Bergens
- 1. Marius Vik (Bergens) '02
- 2. Svitlana Skrobalo (Bergens) '00
Løb 134 U19 M8+ Drenge 8+ 2000m 2 tilmeldinger
Bergens
- 1. Joachim Halvorsen (Bergens) '06
- 2. Kasper Kvåle (Bergens) '05
- 3. Sebastian Selvik Løe (Bergens) '05
- 4. Viljar Jørgensen (Bergens) '06
- 5. Johannes Fiskerstrand (Bergens) '05
- 6. Eivind Vevatne (Bergens) '06
- 7. Kristian Strand Jensen (Bergens) '07
- 8. Isak Sommer Svellingen (Bergens) '06
- Cox. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
Bærum/Fana
- 1. Eirik Skage (Fana) '04
- 2. Hans August Wergeland (Fana) '05
- 3. Martin Duesund (Fana) '04
- 4. Martin Øvreås (Fana) '04
- 5. Ferdinand Tenden (Bærum) '05
- 6. Christian August Riis (Bærum) '05
- 7. Marcus Stundal de Vos (Bærum) '04
- 8. Emil Ljunggren (Bærum) '05
- Cox. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
Løb 135 U13 W/M 1X/2X/4X/4X+ Piger/drenge 1X/2X/4X/4X+ 500m 4 tilmeldinger
Horten II
- 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
Horten I
- 1. Emrik Silbodal (Horten) '11
Ormsund I
- 1. Wilhelm André Syversen Braathen (Ormsund) '10
- 2. Lars Bjørnsen Aase (Ormsund) '10
- 3. Caspian Aria Mehdinia (Ormsund) '11
- 4. Storm Skramstad (Ormsund) '11
Os I
- 1. Mathias Jansen (Os) '10
Løb 136 U15 W1X Piger 1X 500m 16 tilmeldinger
NSR III
- 1. Charlotte Hjortsjø (NSR) '09
NSR V
- 1. Louise Marie Normann Lindegaard (NSR) '09
Fana I
- 1. Pernille Askild Havre (Fana) '09
Horten III
- 1. Veronika Voskresenskaite (Horten) '09
Bærum II
- 1. Cornelia Riis (Bærum) '08
Ormsund I
- 1. Astrid Halvorsen Grimstad (Ormsund) '08
NSR I
- 1. Cecilia Hjortsjø (NSR) '08
Ormsund II
- 1. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund) '09
Bærum I
- 1. Alisa Ostroukhova (Bærum) '09
Christiania I
- 1. Ann Ayame Yasuda (Christiania) '09
Horten II
- 1. Lisa Falch (Horten) '09
Stavanger II
- 1. Oline Borthen Solberg (Stavanger) '08
NSR II
- 1. Synne Marie Fjellheim (NSR) '08
Horten I
- 1. Caja Sofie Søfting Lia (Horten) '09
NSR IV
- 1. Caroline Wohlfahrt (NSR) '09
Stavanger I
- 1. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
Løb 137 U19 W2- Piger 2- - Nordisk uttak 2000m 4 tilmeldinger
Bergens II
- 1. Pernille Wie-Soltvedt (Bergens) '05
- 2. Malin Haram-Hundven (Bergens) '06
Bergens
- 1. Guro Andersen Buck (Bergens) '06
- 2. Ingrid Søraas (Bergens) '05
NSR I
- 1. Silje Strøm (NSR) '05
- 2. Karen Byberg (NSR) '05
Stavanger I
- 1. Elsa Andreassen (Stavanger) '05
- 2. Marie Grøsfjeld (Stavanger) '05
Løb 140 U17 W/M 8+ Piger/drenge 8+ 1000m 2 tilmeldinger
Aalesunds
- 1. Susanne Myklebust (Aalesunds) '06
- 2. Elise Granmo (Aalesunds) '07
- 3. Astrid Marie Steffensen (Aalesunds) '07
- 4. Maria Wiik (Aalesunds) '07
- 5. Julia Hanken (Aalesunds) '07
- 6. Mads Reite (Aalesunds) '06
- 7. Mia Sæther-Hoel (Aalesunds) '07
- 8. Andrea Storøy (Aalesunds) '08
- Cox. Ane Haddal (Aalesunds) '08
Bergens
- 1. Isak Sommer Svellingen (Bergens) '06
- 2. Agda Isabell Døsen-Johannessen (Bergens) '06
- 3. Sofie W. Alvheim (Bergens) '07
- 4. Matilde Mykletun (Bergens) '06
- 5. Håkon Mjelde (Bergens) '07
- 6. Bastian Halvorsen Borge (Bergens) '07
- 7. Kristian Strand Jensen (Bergens) '07
- 8. Andreas Follnes (Bergens) '07
- Cox. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
Løb 141 U19 M4X Drenge 4X 2000m 8 tilmeldinger
Bærum/Christiania I
- 1. Haakon Alexander Bergene Seres (Bærum) '04
- 2. Eskil Steinmoen (Bærum) '05
- 3. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05
- 4. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05
Bærum/Christiania/Ormsund I
- 1. Sander Stundal de Vos (Bærum) '06
- 2. Jacob Balder Hagen (Christiania) '04
- 3. Valentin Wang-Norderud (Christiania) '04
- 4. Truls Oskar Hansen (Ormsund) '04
AFMELDT Aalesunds I
- 1. Christian Steffensen (Aalesunds) '05
- 2. Heine Furuli (Aalesunds) '05
- 3. Peter Berset (Aalesunds) '05
- 4. Martin Øverland (Aalesunds) '05
AFMELDT Os/Stavanger I
- 1. Oliver Dahl (Stavanger) '07
- 2. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
- 3. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
- 4. Jonas Werkland Mandal (Os) '05
Bærum I
- 1. Ferdinand Tenden (Bærum) '05
- 2. Christian August Riis (Bærum) '05
- 3. Marcus Stundal de Vos (Bærum) '04
- 4. Emil Ljunggren (Bærum) '05
Christiania I
- 1. Jostein Eriksen Thon (Christiania) '04
- 2. Alexander Georg Skaane (Christiania) '04
- 3. Brage Nerdal (Christiania) '04
- 4. Lorentz Rogge Pran (Christiania) '04
Sandefjord/Tønsberg/Årungen I
- 1. Euan Carig Sweenie (Sandefjord) '05
- 2. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04
- 3. August Holth-Siegel (Årungen) '05
- 4. Theodor Juul Caspersen (Sandefjord) '06
NSR I
- 1. Sander Holmedal Bjerke (NSR) '06
- 2. Anders Magnus Juuhl- Langseth (NSR) '06
- 3. Ole Arnøy (NSR) '05
- 4. Felix Spydevold (NSR) '06
Løb 142 U19 W4- Piger 4- 2000m 3 tilmeldinger
Fana I
- 1. Christiane Bryne Mohn (Fana) '05
- 2. Emma Ulstein (Fana) '05
- 3. Marte Lunde (Fana) '05
- 4. Tuva Jakobsen Rypdal (Fana) '04
Stavanger I
- 1. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
- 2. Julia Grønnestad (Stavanger) '05
- 3. Elsa Andreassen (Stavanger) '05
- 4. Marie Grøsfjeld (Stavanger) '05
Bergens
- 1. Maren Glittenberg (Bergens) '05
- 2. Pernille Wie-Soltvedt (Bergens) '05
- 3. Malin Haram-Hundven (Bergens) '06
- 4. Guro Andersen Buck (Bergens) '06
Løb 146 U19 W2X Piger 2X - Nordisk uttak 2000m 11 tilmeldinger
Fana I
- 1. Tuva Jakobsen Rypdal (Fana) '04
- 2. Giada Trentani-Keupers (Fana) '07
Bærum I
- 1. Fay Louise Lange (Bærum) '07
- 2. Kaja Josefine Munthe (Bærum) '06
Årungen I
- 1. Eir Ildrid Storbekkrønning Solli (Årungen) '06
- 2. Elena Victoria Ennals (Årungen) '06
Bergens I
- 1. Malin Haram-Hundven (Bergens) '06
- 2. Maren Glittenberg (Bergens) '05
Christiania II
- 1. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05
- 2. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
Bærum II
- 1. Cornelia Riis (Bærum) '08
- 2. Ayesha Kristine Eriksrud (Bærum) '05
Christiania I
- 1. Tyra Eklo Hjemdal (Christiania) '00
- 2. Amelia Tamburplass (Christiania) '04
Tønsberg I
- 1. Charlotte Andersen (Tønsberg) '05
- 2. Emma Kveil (Tønsberg) '05
Bergens II
- 1. Ingrid Søraas (Bergens) '05
- 2. Sofie Austbø (Bergens) '04
Stavanger I
- 1. Julia Grønnestad (Stavanger) '05
- 2. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
Stavanger II
- 1. Ingrid Floen (Stavanger) '06
- 2. Stine Floen (Stavanger) '04
Løb 147 M8+ Mænd 8+ - Ekstraløp m U19 2000m 1 tilmelding
Bergens/Fana
- 1. Erik Odfjell (Fana) '03
- 2. Ask Christensen Breivik (Fana) '03
- 3. Tallak Jakobsen Rypdal (Fana) '03
- 4. Fredrik Corydon Ravn Kaland (Fana) '05
- 5. Marius Vik (Bergens) '02
- 6. Bengt Johan Fosse (Bergens) '03
- 7. Svitlana Skrobalo (Bergens) '00
- 8. John Even Loftesnes (Fana) '03
- Cox. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
Løb 148 U19 W4X Piger 4X - Ekstraløp ifb med løp 129 1000m 1 tilmelding
Os III
- 1. Hanna Slottsveen (Os) '06
- 2. Matilde Hustad (Os) '05
- 3. Oda Lunde (Os) '06
- 4. Vilde Mari Stene Grønsberg (Os) '06
Løb 149 U17 W/M 8+ Piger/drenge 8+ - Ekstraløp i forb m løp 140 1000m 1 tilmelding
Horten
- 1. Rino Haugen (Horten) '06
- 2. Hans Ulrik Nedreberg (Horten) '07
- 3. Sondre Fjellsgaar (Horten) '06
- 4. Henrik Høyhilder (Horten) '06
- 5. Felix Avers (Horten) '06
- 6. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
- 7. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
- 8. Martin Nordsteien (Horten) '12
- Cox. Caja Sofie Søfting Lia (Horten) '09
Løb 202 Masters W4X Kvinder 4X (Handicap tidsberegning) 1000m 2 tilmeldinger
AFMELDT Christiania I
- 1. Anita Brox (Christiania) '63
- 2. Ingeborg Lønning (Christiania) '66
- 3. Janne Spilling (Christiania) '46
- 4. Ragnhild Bruusgaard (Christiania) '61
AFMELDT Stavanger I
- 1. Ann Kristin Tegle (Stavanger) '68
- 2. Elin Ingemundsen (Stavanger) '69
- 3. N N (Stavanger) '68
- 4. N N (Stavanger) '69
Løb 203 LW1X Kvinder letvægt 1X 2000m 1 tilmelding
AFMELDT Fana I
- 1. Helene Kjeseth (Fana) '02
Løb 204 LM1X Mænd letvægt 1X 2000m 2 tilmeldinger
Tønsberg I
- 1. Tobias Solvang (Tønsberg) '03
AFMELDT Bærum I
- 1. Oliver Nilsen (Bærum) '04
Løb 205 U19 W4X Piger 4X - Nordisk uttak 2000m 5 tilmeldinger
Bærum/NSR
- 1. Elisabeth Nicolaysen (NSR) '07
- 2. Karen Byberg (NSR) '05
- 3. Silje Strøm (NSR) '05
- 4. Ayesha Kristine Eriksrud (Bærum) '05
AFMELDT Stavanger I
- 1. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
- 2. Julia Grønnestad (Stavanger) '05
- 3. Elsa Andreassen (Stavanger) '05
- 4. Marie Grøsfjeld (Stavanger) '05
Fana I
- 1. Emma Ulstein (Fana) '05
- 2. Christiane Bryne Mohn (Fana) '05
- 3. Marte Lunde (Fana) '05
- 4. Tuva Jakobsen Rypdal (Fana) '04
Christiania I
- 1. Amelia Tamburplass (Christiania) '04
- 2. Tyra Eklo Hjemdal (Christiania) '00
- 3. Mathilde Elizabeth Lucas (Christiania) '05
- 4. Mia Rolland Engvik (Christiania) '04
Stavanger
- 1. Julia Grønnestad (Stavanger) '05
- 2. Ingrid Floen (Stavanger) '06
- 3. Carolina Goa (Stavanger) '05
- 4. Stine Floen (Stavanger) '04
Løb 207 U19 M4- Drenge 4- - Nordisk uttak 2000m 4 tilmeldinger
Bærum I
- 1. Ferdinand Tenden (Bærum) '05
- 2. Christian August Riis (Bærum) '05
- 3. Marcus Stundal de Vos (Bærum) '04
- 4. Emil Ljunggren (Bærum) '05
Fana I
- 1. Eirik Skage (Fana) '04
- 2. Hans August Wergeland (Fana) '05
- 3. Martin Duesund (Fana) '04
- 4. Martin Øvreås (Fana) '04
NSR
- 1. Henrik Galtung (NSR) '06
- 2. Ole Arnøy (NSR) '05
- 3. Felix Spydevold (NSR) '06
- 4. Sander Holmedal Bjerke (NSR) '06
Bergens I
- 1. Viljar Jørgensen (Bergens) '06
- 2. Joachim Halvorsen (Bergens) '06
- 3. Isak Sommer Svellingen (Bergens) '06
- 4. Eivind Vevatne (Bergens) '06
Løb 208 M4X Mænd 4X 2000m 2 tilmeldinger
AFMELDT Christiania I
- 1. Jostein Thon (Christiania) '00
- 2. Alexander Georg Skaane (Christiania) '04
- 3. Jacob Balder Hagen (Christiania) '04
- 4. Valentin Wang-Norderud (Christiania) '04
Bergens/Fana
- 1. Fredrik Corydon Ravn Kaland (Fana) '05
- 2. Tallak Jakobsen Rypdal (Fana) '03
- 3. John Even Loftesnes (Fana) '03
- 4. Bengt Johan Fosse (Bergens) '03
Løb 209 U15 M1X Drenge 1X 500m 12 tilmeldinger
Christiania I
- 1. Hans Meng Wiggen (Christiania) '08
Horten II
- 1. Einar Kulbliksæter (Horten) '09
Bærum I
- 1. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
Os I
- 1. Andreas Tysse (Os) '09
Aalesunds I
- 1. Theodor Lorgen (Aalesunds) '08
Stavanger I
- 1. Gregory Slovinskyy (Stavanger) '08
Stavanger II
- 1. Erling Helliesen Frøystein (Stavanger) '09
Horten I
- 1. Mats Tangen Myhre (Horten) '09
Horten III
- 1. Bo Gabriel Erichsen (Horten) '09
Bergens I
- 1. Sivert Kvinnsland (Bergens) '09
Moss I
- 1. Brage Frøisland (Moss) '09
Ormsund I
- 1. Markus Ryberg Brattlie (Ormsund) '09
Løb 210 W/M 1X/2X/2-/4X/4-/8+ Kvinder/mænd 1X/2X/2-/4X/4-/8+ - Nybegynner/500 meter 2000m 5 tilmeldinger
NSR I
- 1. Maximilian Zakariassen (NSR) '06
Ormsund I
- 1. Hans-Helmer Enger Houeland (Ormsund) '09
Ormsund II
- 1. Storm Skramstad (Ormsund) '11
AFMELDT Os I
- 1. Andreas Tysse (Os) '09
- 2. Jacob Torsvik Dahl (Os) '09
AFMELDT Os II
- 1. Mathias Jansen (Os) '10
Løb 212 U15 W2X Piger 2X 1000m 11 tilmeldinger
Bærum/Christiania I
- 1. Ann Ayame Yasuda (Christiania) '09
- 2. Alisa Ostroukhova (Bærum) '09
Ormsund I
- 1. Astrid Halvorsen Grimstad (Ormsund) '08
- 2. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund) '09
Stavanger I
- 1. Oline Borthen Solberg (Stavanger) '08
- 2. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
Fana I
- 1. Pernille Askild Havre (Fana) '09
- 2. Ingrid Marie Hella-Hoff (Fana) '08
NSR III
- 1. Caroline Wohlfahrt (NSR) '09
- 2. Cecilia Hjortsjø (NSR) '08
NSR II
- 1. Louise Wilskow (NSR) '08
- 2. Annika Hjortsjø (NSR) '08
Aalesunds I
- 1. Andrea Storøy (Aalesunds) '08
- 2. Ane Haddal (Aalesunds) '08
Horten I
- 1. Lisa Falch (Horten) '09
- 2. Caja Sofie Søfting Lia (Horten) '09
NSR I
- 1. Synne Marie Fjellheim (NSR) '08
- 2. Lousie Marie Normann Lindegaard (NSR) '00
AFMELDT NSR
- 1. Charlotte Hjortsjø (NSR) '09
- 2. Kaja Weisæth-Andersen (NSR) '00
AFMELDT Ormsund II
- 1. Astrid Halvorsen Grimstad (Ormsund) '08
- 2. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund) '09
Løb 213 U17 M4X Drenge 4X 1500m 4 tilmeldinger
Christiania I
- 1. Henrik Melhus Høeg (Christiania) '07
- 2. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
- 3. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
- 4. William Alexander Bakken (Christiania) '07
NSR I
- 1. Henrik Galtung (NSR) '06
- 2. Anders Magnus Juuhl- Langseth (NSR) '06
- 3. Felix Spydevold (NSR) '06
- 4. Sander Holmedal Bjerke (NSR) '06
Horten I
- 1. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
- 2. Felix Avers (Horten) '06
- 3. Hans Ulrik Nedreberg (Horten) '07
- 4. Henrik Høyhilder (Horten) '06
Bergens I
- 1. Kristian Strand Jensen (Bergens) '07
- 2. Håkon Mjelde (Bergens) '07
- 3. Andreas Follnes (Bergens) '07
- 4. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
Løb 214 U17 W1X Piger 1X 1500m 5 tilmeldinger
Stavanger I
- 1. Ingrid Floen (Stavanger) '06
Drammen I
- 1. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06
Stavanger II
- 1. Frida Vengnes (Stavanger) '07
Christiania I
- 1. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06
Christiania II
- 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
Løb 215 W1X Kvinder 1X - PARA 2000m 2 tilmeldinger
Stavanger II
- 1. Ragnhild Myklatun (Stavanger) '91
Stavanger I
- 1. Hedda Haldorsdottir (Stavanger) '03
Løb 217 Masters M1X Mænd 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 2 tilmeldinger
Ormsund II
- 1. Per Giltvedt (Ormsund) '56
Ormsund I
- 1. Christian Grosse (Ormsund) '64
Løb 218 Masters W1X Kvinder 1X (Handicap tidsberegning) 1000m 1 tilmelding
AFMELDT Stavanger I
- 1. Elin Ingemundsen (Stavanger) '69
Løb 219 U19 M4X Drenge 4X - Nordisk uttak 2000m 9 tilmeldinger
Christiania
- 1. Jostein Eriksen Thon (Christiania) '04
- 2. Alexander Georg Skaane (Christiania) '04
- 3. Brage Nerdal (Christiania) '00
- 4. Lorentz Rogge Pran (Christiania) '04
Bærum I
- 1. Ferdinand Tenden (Bærum) '05
- 2. Christian August Riis (Bærum) '05
- 3. Marcus Stundal de Vos (Bærum) '04
- 4. Emil Ljunggren (Bærum) '05
AFMELDT Os/Stavanger I
- 1. Oliver Dahl (Stavanger) '07
- 2. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
- 3. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
- 4. Jonas Werkland Mandal (Os) '05
Bærum/Ormsund
- 1. Wilmar Graver (Bærum) '06
- 2. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06
- 3. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
- 4. Michael Thor Aasgaard (Bærum) '07
Aalesunds
- 1. Peter Berset (Aalesunds) '05
- 2. Mads Reite (Aalesunds) '06
- 3. Christian Steffensen (Aalesunds) '05
- 4. Martin Øverland (Aalesunds) '05
Sandefjord/Tønsberg/Årungen I
- 1. Euan Carig Sweenie (Sandefjord) '05
- 2. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04
- 3. August Holth-Siegel (Årungen) '05
- 4. Theodor Juul Caspersen (Sandefjord) '06
Bærum/Christiania
- 1. Haakon Alexander Bergene Seres (Bærum) '04
- 2. Eskil Steinmoen (Bærum) '05
- 3. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05
- 4. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05
Bærum/Christiania/Ormsund
- 1. Valentin Wang-Norderud (Christiania) '04
- 2. Jacob Balder Hagen (Christiania) '04
- 3. Sander Stundal de Vos (Bærum) '06
- 4. Truls Oskar Hansen (Ormsund) '04
Bergens/NSR
- 1. Kasper Kvåle (Bergens) '05
- 2. Johannes Fiskerstrand (Bergens) '05
- 3. Sebastian Selvik Løe (Bergens) '05
- 4. Mathis Grimstad (NSR) '06
Løb 220 U19 W2X Piger 2X 2000m 14 tilmeldinger
Bærum I
- 1. Fay Louise Lange (Bærum) '07
- 2. Kaja Josefine Munthe (Bærum) '06
Tønsberg I
- 1. Emma Kveil (Tønsberg) '05
- 2. Charlotte Andersen (Tønsberg) '05
AFMELDT Bergens II
- 1. Maren Glittenberg (Bergens) '05
- 2. Pernille Wie-Soltvedt (Bergens) '05
NSR I
- 1. Silje Strøm (NSR) '05
- 2. Karen Byberg (NSR) '05
Moss I
- 1. Marte Berg (Moss) '04
- 2. Ylva Fyhri (Moss) '05
Stavanger III
- 1. Ingrid Floen (Stavanger) '06
- 2. Stine Floen (Stavanger) '04
Bergens I
- 1. Ingrid Søraas (Bergens) '05
- 2. Sofie Austbø (Bergens) '04
AFMELDT NSR II
- 1. Elisabeth Nicolaysen (NSR) '07
- 2. Synne Fjellheim (NSR) '08
Os I
- 1. Matilde Hustad (Os) '05
- 2. Tone H. Rogne (Os) '06
Bærum II
- 1. Cornelia Riis (Bærum) '08
- 2. Ayesha Kristine Eriksrud (Bærum) '05
Årungen I
- 1. Eir Ildrid Storbekkrønning Solli (Årungen) '06
- 2. Elena Victoria Ennals (Årungen) '06
Christiania I
- 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
- 2. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05
Stavanger II
- 1. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
- 2. Julia Grønnestad (Stavanger) '05
AFMELDT Stavanger I
- 1. Elsa Andreassen (Stavanger) '05
- 2. Marie Grøsfjeld (Stavanger) '05
Løb 222 M1X Mænd 1X 2000m 5 tilmeldinger
Stavanger II
- 1. Jonas Markus Engelsgaard (Stavanger) '03
Bergens I
- 1. Marius Vik (Bergens) '02
AFMELDT Drammen I
- 1. Ulrik Pharo Lohne (Drammen) '04
AFMELDT NSR I
- 1. Bjørn Saga (NSR) '52
Stavanger I
- 1. Martin Nikolai Tegle (Stavanger) '03
Løb 224 U17 W2X Piger 2X 1500m 10 tilmeldinger
Drammen I
- 1. Nora Njaastad (Drammen) '06
- 2. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06
AFMELDT Christiania III
- 1. Ann Ayame Yasuda (Christiania) '09
- 2. Sofie Vikesland Skou (Christiania) '06
Bergens I
- 1. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
- 2. Matilde Mykletun (Bergens) '06
Stavanger I
- 1. Ada Raugstad Lunde (Stavanger) '07
- 2. Frida Vengnes (Stavanger) '07
Bergens II
- 1. Agda Isabell Døsen-Johannessen (Bergens) '06
- 2. Sofie W. Alvheim (Bergens) '07
AFMELDT Bergens III
- 1. Malin Haram-Hundven (Bergens) '06
- 2. Guro Andersen Buck (Bergens) '06
Christiania II
- 1. Hanna Yayoi Yasuda (Christiania) '07
- 2. Sara Sommer Bjørnson (Christiania) '06
Aalesunds I
- 1. Mia Sæther-Hoel (Aalesunds) '07
- 2. Julia Hanken (Aalesunds) '07
Christiania I
- 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
- 2. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06
Årungen I
- 1. Eir Ildrid Storbekkrønning Solli (Årungen) '06
- 2. Elena Victoria Ennals (Årungen) '06
Løb 225 U13 W/M 1X/2X/4X/4X+ Piger/drenge 1X/2X/4X/4X+ 500m 4 tilmeldinger
Horten II
- 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
Horten I
- 1. Emrik Silbodal (Horten) '11
Ormsund I
- 1. Wilhelm André Syversen Braathen (Ormsund) '10
- 2. Lars Bjørnsen Aase (Ormsund) '10
- 3. Caspian Aria Mehdinia (Ormsund) '11
- 4. Storm Skramstad (Ormsund) '11
Os I
- 1. Mathias Jansen (Os) '10
Løb 226 U15 W1X Piger 1X 500m 18 tilmeldinger
AFMELDT Aalesunds III
- 1. Ingerid Olsvik (Aalesunds) '08
NSR I
- 1. Charlotte Hjortsjø (NSR) '09
Horten II
- 1. Caja Sofie Søfting Lia (Horten) '09
Bærum II
- 1. Alisa Ostroukhova (Bærum) '09
Fana I
- 1. Pernille Askild Havre (Fana) '09
Ormsund II
- 1. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund) '09
Stavanger I
- 1. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
Ormsund I
- 1. Astrid Halvorsen Grimstad (Ormsund) '08
Aalesunds II
- 1. Ane Haddal (Aalesunds) '08
NSR II
- 1. Caroline Wohlfahrt (NSR) '09
Bærum I
- 1. Cornelia Riis (Bærum) '08
Horten I
- 1. Lisa Falch (Horten) '09
Stavanger II
- 1. Oline Borthen Solberg (Stavanger) '08
Christiania I
- 1. Ann Ayame Yasuda (Christiania) '09
NSR III
- 1. Cecilia Hjortsjø (NSR) '08
Aalesunds I
- 1. Andrea Storøy (Aalesunds) '08
Horten III
- 1. Veronika Voskresenskaite (Horten) '09
NSR IV
- 1. Louise Marie Normann Lindegaard (NSR) '09
Løb 227 U19 M2X Drenge 2X 2000m 21 tilmeldinger
Drammen I
- 1. Lars Dyve Knutsen (Drammen) '06
- 2. Henrik Arntzen (Drammen) '05
AFMELDT Stavanger I
- 1. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
- 2. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
Bærum II
- 1. Haakon Alexander Bergene Seres (Bærum) '04
- 2. Eskil Steinmoen (Bærum) '05
Christiania II
- 1. Jacob Balder Hagen (Christiania) '04
- 2. Valentin Wang-Norderud (Christiania) '04
Aalesunds I
- 1. Erlend Devold Refsum (Aalesunds) '04
- 2. Oscar Bøe (Aalesunds) '04
AFMELDT Ormsund II
- 1. NN NN (Ormsund) '04
- 2. Truls Oskar Hansen (Ormsund) '04
Christiania III
- 1. Lorentz Rogge Pran (Christiania) '04
- 2. Alexander Georg Skaane (Christiania) '04
Bergens I
- 1. Kasper Kvåle (Bergens) '05
- 2. Sebastian Selvik Løe (Bergens) '05
AFMELDT Sandefjord/Årungen I
- 1. August Holth-Siegel (Årungen) '05
- 2. Theodor Juul Caspersen (Sandefjord) '06
Tønsberg I
- 1. Martin Havn (Tønsberg) '04
- 2. Mats Heian Lofstad (Tønsberg) '04
NSR
- 1. Ole Arnøy (NSR) '05
- 2. Sander Holmedal Bjerke (NSR) '06
Aalesunds II
- 1. Philip Monsen (Aalesunds) '05
- 2. Martin Øverland (Aalesunds) '05
Christiania I
- 1. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05
- 2. Jostein Eriksen Thon (Christiania) '04
AFMELDT Bærum III
- 1. Ferdinand Tenden (Bærum) '05
- 2. Emil Ljunggren (Bærum) '05
Ormsund I
- 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
- 2. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06
Horten I
- 1. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05
- 2. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
Bærum/Ormsund
- 1. Truls Oskar Hansen (Ormsund) '04
- 2. Sander Stundal de Vos (Bærum) '06
Moss/Sarpsborg I
- 1. Marius Antonsen Thime (Sarpsborg) '04
- 2. Erik Hein (Moss) '04
AFMELDT Aalesunds III
- 1. Christian Steffensen (Aalesunds) '05
- 2. Peter Berset (Aalesunds) '05
Stavanger II
- 1. Oliver Dahl (Stavanger) '07
- 2. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
Os/Stavanger I
- 1. Jonas Werkland Mandal (Os) '05
- 2. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
Løb 228 U19 W4- Piger 4- 2000m 5 tilmeldinger
Stavanger
- 1. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
- 2. Julia Grønnestad (Stavanger) '05
- 3. Emily Boccadoro (Stavanger) '05
- 4. Carolina Goa (Stavanger) '05
Christiania I
- 1. Mathilde Elizabeth Lucas (Christiania) '05
- 2. Mia Rolland Engvik (Christiania) '04
- 3. Tyra Eklo Hjemdal (Christiania) '00
- 4. Amelia Tamburplass (Christiania) '04
Fana/Os I
- 1. Oda Margrete Sæther (Fana) '07
- 2. Tuva Jakobsen Rypdal (Fana) '04
- 3. Giada Trentani-Keupers (Fana) '07
- 4. Andrea Bastiansen Kvittingen (Os) '04
Aalesunds I
- 1. Susanne Myklebust (Aalesunds) '06
- 2. Elise Granmo (Aalesunds) '07
- 3. Astrid Marie Steffensen (Aalesunds) '07
- 4. Maria Wiik (Aalesunds) '07
Bergens I
- 1. Malin Haram-Hundven (Bergens) '06
- 2. Pernille Wie-Soltvedt (Bergens) '05
- 3. Guro Andersen Buck (Bergens) '06
- 4. Maren Glittenberg (Bergens) '05
Løb 232 U19 M1X Drenge 1X 2000m 21 tilmeldinger
NSR I
- 1. Ole Arnøy (NSR) '05
Horten I
- 1. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05
AFMELDT Ormsund I
- 1. Truls Oskar Hansen (Ormsund) '04
Tønsberg I
- 1. Edvin Ingvaldsen (Tønsberg) '05
Drammen II
- 1. Henrik Arntzen (Drammen) '05
Christiania I
- 1. Brage Nerdal (Christiania) '04
Aalesunds I
- 1. Erlend Devold Refsum (Aalesunds) '04
AFMELDT Tønsberg
- 1. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04
Bergens I
- 1. Johannes Fiskerstrand (Bergens) '05
Stavanger I
- 1. Petro Slovinskyy (Stavanger) '05
Bærum II
- 1. Thov Espeseth (Bærum) '05
Christiania II
- 1. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05
AFMELDT Bærum I
- 1. Oliver Nilsen (Bærum) '04
AFMELDT Os I
- 1. Jonas Werkland Mandal (Os) '05
Tønsberg II
- 1. Mats Heian Lofstad (Tønsberg) '04
Drammen I
- 1. Ulrik Pharo Lohne (Drammen) '04
AFMELDT Aalesunds II
- 1. Oscar Bøe (Aalesunds) '04
Ormsund II
- 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
Stavanger II
- 1. Mathias Kvelvane (Stavanger) '05
Stavanger III
- 1. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger) '05
Aalesunds III
- 1. Peter Berset (Aalesunds) '05
Løb 233 U19 W1X Piger 1X 2000m 16 tilmeldinger
AFMELDT Moss II
- 1. Marte Berg (Moss) '04
Bærum II
- 1. Kaja Josefine Munthe (Bærum) '06
Tønsberg II
- 1. Synne Olstad (Tønsberg) '05
Tønsberg I
- 1. Emma Kveil (Tønsberg) '05
Christiania I
- 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
Bærum I
- 1. Fay Louise Lange (Bærum) '07
Moss I
- 1. Ylva Fyhri (Moss) '05
Drammen I
- 1. Thea Njaastad (Drammen) '04
Tønsberg III
- 1. Charlotte Andersen (Tønsberg) '05
Bærum III
- 1. Ayesha Kristine Eriksrud (Bærum) '05
Os I
- 1. Andrea Bastiansen Kvittingen (Os) '04
AFMELDT Stavanger I
- 1. Stine Floen (Stavanger) '04
Stavanger II
- 1. Marie Grøsfjeld (Stavanger) '05
Stavanger III
- 1. Elsa Andreassen (Stavanger) '05
AFMELDT Stavanger IV
- 1. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
NSR I
- 1. Elisabeth Nicolaysen (NSR) '07
Løb 234 M2X Mænd 2X 2000m 3 tilmeldinger
Stavanger I
- 1. Jonas Markus Engelsgaard (Stavanger) '03
- 2. Martin Nikolai Tegle (Stavanger) '03
NSR I
- 1. Maximilian Zakariassen (NSR) '06
- 2. Oscar Wohlfahrt (NSR) '01
Moss/Sarpsborg I
- 1. Erik Hein (Moss) '04
- 2. Marius Antonsen Thime (Sarpsborg) '04
Løb 235 Masters M2X Mænd 2X (Handicap tidsberegning) 1000m 2 tilmeldinger
Ormsund I
- 1. Christian Grosse (Ormsund) '64
- 2. Per Giltvedt (Ormsund) '56
Moss I
- 1. Berg Per Ivar (Moss) '63
- 2. Henning Evensen (Moss) '66
Løb 236 M8+ Mænd 8+ - U19/S 2000m 2 tilmeldinger
Bergens/Fana
- 1. Ask Christensen Breivik (Fana) '03
- 2. Erik Odfjell (Fana) '03
- 3. Fredrik Corydon Ravn Kaland (Fana) '05
- 4. John Even Loftesnes (Fana) '03
- 5. Tallak Jakobsen Rypdal (Fana) '03
- 6. Marius Vik (Bergens) '02
- 7. Svitlana Skrobalo (Bergens) '00
- 8. Bengt Johan Fosse (Bergens) '03
- Cox. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
Bærum/Fana
- 1. Eirik Skage (Fana) '04
- 2. Hans August Wergeland (Fana) '05
- 3. Martin Duesund (Fana) '04
- 4. Martin Øvreås (Fana) '04
- 5. Ferdinand Tenden (Bærum) '05
- 6. Christian August Riis (Bærum) '05
- 7. Marcus Stundal de Vos (Bærum) '04
- 8. Emil Ljunggren (Bærum) '05
- Cox. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
Løb 238 U17 M8+ Drenge 8+ - NB! 1500 meter 1000m 2 tilmeldinger
Bergens I
- 1. Eivind Vevatne (Bergens) '06
- 2. Viljar Jørgensen (Bergens) '06
- 3. Joachim Halvorsen (Bergens) '06
- 4. Isak Sommer Svellingen (Bergens) '06
- 5. Kristian Strand Jensen (Bergens) '07
- 6. Håkon Mjelde (Bergens) '07
- 7. Bastian Halvorsen Borge (Bergens) '07
- 8. Andreas Follnes (Bergens) '07
- Cox. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
Horten I
- 1. Rino Haugen (Horten) '06
- 2. Hans Ulrik Nedreberg (Horten) '07
- 3. Sondre Fjellsgaar (Horten) '06
- 4. Henrik Høyhilder (Horten) '06
- 5. Felix Avers (Horten) '06
- 6. Martin Nordsteien (Horten) '12
- 7. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
- 8. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
- Cox. Caja Sofie Søfting Lia (Horten) '09
Løb 241 U19 W8+ Piger 8+ 2000m 3 tilmeldinger
Fana/Os I
- 1. Christiane Bryne Mohn (Fana) '05
- 2. Emma Ulstein (Fana) '05
- 3. Giada Trentani-Keupers (Fana) '07
- 4. Marte Lunde (Fana) '05
- 5. Oda Margrete Sæther (Fana) '07
- 6. Tilda Nilson Duesund (Fana) '07
- 7. Tuva Jakobsen Rypdal (Fana) '04
- 8. Andrea Bastiansen Kvittingen (Os) '04
- Cox. Pernille Askild Havre (Fana) '09
Stavanger I
- 1. Stine Floen (Stavanger) '04
- 2. Emily Boccadoro (Stavanger) '05
- 3. Teresa Shevchuk (Stavanger) '05
- 4. Carolina Goa (Stavanger) '05
- 5. Ingrid Floen (Stavanger) '06
- 6. Julia Grønnestad (Stavanger) '05
- 7. Elsa Andreassen (Stavanger) '05
- 8. Marie Grøsfjeld (Stavanger) '05
- Cox. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
Bergens I
- 1. Malin Haram-Hundven (Bergens) '06
- 2. Pernille Wie-Soltvedt (Bergens) '05
- 3. Guro Andersen Buck (Bergens) '06
- 4. Maren Glittenberg (Bergens) '05
- 5. Sofie Austbø (Bergens) '04
- 6. Sofie W. Alvheim (Bergens) '07
- 7. Ingrid Søraas (Bergens) '05
- 8. Matilde Mykletun (Bergens) '06
- Cox. Agda Isabell Døsen-Johannessen (Bergens) '06
Løb 243 U15 W2X Piger 2X 1000m 1 tilmelding
Stavanger I
- 1. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
- 2. Oline Borthen Solberg (Stavanger) '08
Løb 244 U17 M1X Drenge 1X - NB! 1500 meter 1000m 18 tilmeldinger
Moss I
- 1. Odin Frøisland (Moss) '06
Horten II
- 1. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
Aalesunds I
- 1. Mads Reite (Aalesunds) '06
Christiania I
- 1. William Alexander Bakken (Christiania) '07
Stavanger I
- 1. Oliver Dahl (Stavanger) '07
Horten I
- 1. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
Ormsund I
- 1. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06
Christiania
- 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
Horten III
- 1. Martin Nordsteien (Horten) '12
Drammen II
- 1. Sean Luca Kaper (Drammen) '07
Bærum I
- 1. Michael Thor Aasgaard (Bærum) '07
Bærum II
- 1. Wilmar Graver (Bærum) '06
AFMELDT Moss II
- 1. sivert Dahl-Negaard (Moss) '06
Drammen I
- 1. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07
NSR I
- 1. Mathis Grimstad (NSR) '06
Drammen III
- 1. Lars Dyve Knutsen (Drammen) '06
Stavanger II
- 1. Theo Geitung Larsen (Stavanger) '07
NSR II
- 1. Anders Magnus Juuhl- Langseth (NSR) '06
Løb 245 U17 M2X Drenge 2X 1500m 8 tilmeldinger
Aalesunds/NSR
- 1. Mads Reite (Aalesunds) '06
- 2. Mathis Grimstad (NSR) '06
Christiania I
- 1. William Alexander Bakken (Christiania) '07
- 2. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
Drammen I
- 1. Sean Luca Kaper (Drammen) '07
- 2. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07
AFMELDT Horten I
- 1. Rino Haugen (Horten) '06
- 2. Martin Nordsteien (Horten) '12
Bærum I
- 1. Wilmar Graver (Bærum) '06
- 2. Michael Thor Aasgaard (Bærum) '07
AFMELDT Moss I
- 1. Odin Frøisland (Moss) '06
- 2. sivert Dahl-Negaard (Moss) '06
Christiania II
- 1. Henrik Melhus Høeg (Christiania) '07
- 2. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
AFMELDT Stavanger I
- 1. Erling Helliesen Frøystein (Stavanger) '09
- 2. Theo Geitung Larsen (Stavanger) '07
Løb 246 U15 M2X Drenge 2X 1000m 7 tilmeldinger
Ormsund I
- 1. Sebastian Blix (Ormsund) '09
- 2. Markus Ryberg Brattlie (Ormsund) '09
Bærum/Christiania I
- 1. Hans Meng Wiggen (Christiania) '08
- 2. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
Fana I
- 1. Filip Balgobin (Fana) '09
- 2. Oscar Brudvik Hartmann (Fana) '09
Horten I
- 1. Mats Tangen Myhre (Horten) '09
- 2. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
Bergens I
- 1. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
- 2. Andreas Tol (Bergens) '08
Os I
- 1. Andreas Tysse (Os) '09
- 2. Jacob Torsvik Dahl (Os) '09
AFMELDT Bærum/Christiania II
- 1. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
- 2. Hans Meng Wiggen (Christiania) '08
Løb 248 U15 W/M 2X Piger/drenge 2X 1000m 2 tilmeldinger
AFMELDT NSR
- 1. Aran Samuel Eriksson Eriksson-Jones (NSR) '08
- 2. Louisa Normann (NSR) '00
Stavanger I
- 1. Erling Helliesen Frøystein (Stavanger) '09
- 2. Imme Hoekstra (Stavanger) '08
Løb 249 U17 W4X Piger 4X 1500m 4 tilmeldinger
Christiania
- 1. Hanna Yayoi Yasuda (Christiania) '07
- 2. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
- 3. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06
- 4. Sara Sommer Bjørnson (Christiania) '06
Stavanger I
- 1. Frida Vengnes (Stavanger) '07
- 2. Ada Raugstad Lunde (Stavanger) '07
- 3. Oline Borthen Solberg (Stavanger) '08
- 4. Ingrid Floen (Stavanger) '06
Fana
- 1. Giada Trentani-Keupers (Fana) '07
- 2. Juliet Balgobin Herfindal (Fana) '07
- 3. Oda Margrete Sæther (Fana) '07
- 4. Tilda Nilson Duesund (Fana) '07
Aalesunds
- 1. Susanne Myklebust (Aalesunds) '06
- 2. Elise Granmo (Aalesunds) '07
- 3. Astrid Marie Steffensen (Aalesunds) '07
- 4. Maria Wiik (Aalesunds) '07
- 5. Mia Sæther-Hoel (Aalesunds) '07
- 6. Julia Hanken (Aalesunds) '07
- 7. Ane Haddal (Aalesunds) '08
- 8. Andrea Storøy (Aalesunds) '08
- Cox. Theodor Lorgen (Aalesunds) '08
Løb 250 U15 W/M 4X Piger/drenge 4X 1000m 7 tilmeldinger
Bærum/Christiania I
- 1. Ann Ayame Yasuda (Christiania) '09
- 2. Hans Meng Wiggen (Christiania) '08
- 3. Alisa Ostroukhova (Bærum) '09
- 4. Steffen Stundal de Vos (Bærum) '09
Fana I
- 1. Filip Balgobin (Fana) '09
- 2. Ingrid Marie Hella-Hoff (Fana) '08
- 3. Oscar Brudvik Hartmann (Fana) '09
- 4. Pernille Askild Havre (Fana) '09
Bergens I
- 1. Andreas Tol (Bergens) '08
- 2. Sivert Kvinnsland (Bergens) '09
- 3. Eirik Fiskerstrand (Bergens) '08
- 4. Linn Kristin Vevatne (Bergens) '08
AFMELDT Aalesunds/NSR
- 1. Andrea Storøy (Aalesunds) '08
- 2. Kaja Weisæth-Andersen (NSR) '00
- 3. Ane Haddal (Aalesunds) '08
- 4. Theodor Lorgen (Aalesunds) '08
NSR I
- 1. Caroline Wohlfahrt (NSR) '09
- 2. Cecilia Hjortsjø (NSR) '08
- 3. Synne Marie Fjellheim (NSR) '08
- 4. Charlotte Hjortsjø (NSR) '09
NSR
- 1. Kaja Weisæth-Andersen (NSR) '00
- 2. Aran Samuel Eriksson Eriksson-Jones (NSR) '08
- 3. Annika Hjortsjø (NSR) '08
- 4. Louise Wilskow (NSR) '08
Ormsund I
- 1. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund) '09
- 2. Astrid Halvorsen Grimstad (Ormsund) '08
- 3. Markus Ryberg Brattlie (Ormsund) '09
- 4. Sebastian Blix (Ormsund) '09
Løb 251 W4X Kvinder 4X 2000m 1 tilmelding
Christiania I
- 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
- 2. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05
- 3. Mia Rolland Engvik (Christiania) '04
- 4. WN Nen (Christiania) '06
Løb 253 U17 W4X Piger 4X - Ekstraløp ifb med løp 249 1500m 1 tilmelding
Os III
- 1. Hanna Slottsveen (Os) '06
- 2. Matilde Hustad (Os) '05
- 3. Oda Lunde (Os) '06
- 4. Vilde Mari Stene Grønsberg (Os) '06
Løb 999 U19 M4X Drenge 4X 2000m 2 tilmeldinger
AFMELDT Bærum II
- 1. Haakon Alexander Bergene Seres (Bærum) '04
- 2. Eskil Steinmoen (Bærum) '05
- 3. Christian August Riis (Bærum) '05
- 4. Marcus Stundal de Vos (Bærum) '04
AFMELDT Bærum I
- 1. Ferdinand Tenden (Bærum) '05
- 2. Ask Svorkmo Bergmann (Bærum) '06
- 3. Sander Stundal de Vos (Bærum) '06
- 4. Emil Ljunggren (Bærum) '05