Startliste - Norgesmesterskap i ergometerroing 2024

Løb 115
U13 WErgo
500m
Piger U13 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.09:30
Bærum I
  1. Anna Sofie Frøseth (Bærum)
Tønsberg I
  1. Maria Isabell Brito Karlsen (Tønsberg)
Bærum II
  1. Elicka Sohrabi (Bærum)
Bærum III
  1. Caroline Riis (Bærum)
Bærum IV
  1. Christine Riis (Bærum)
Løb 116
U13 MErgo
500m
Drenge U13 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.09:30
Drammen I
  1. Edvard Adamsen (Drammen)
Bestumkilen I
  1. Lars August Hjerkinn Farnes (Bestumkilen)
NSR II
  1. Carl Jacob Thomas Storgaard Hjortsjø (NSR)
Snarøya Sportsklubb
  1. Fredrik Hadler-Olsen (Ingen klubb)
Løb 117
U15 WErgo
1000m
Piger U15 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.09:40
Christiania I
  1. Hedda Nerdal (Christiania)
Drammen I
  1. Sarah Stenmark (Drammen)
Drammen II
  1. Selma Dyve Jonli (Drammen)
Aalesunds I
  1. Selma Wik (Aalesunds)
Trondhjems I
  1. Hedvig Norstad Holmemo (Trondhjems)
NSR I
  1. Juliana del Castillo Tandberg (NSR)
Drammen III
  1. Edel Jorine Skånhaug Bjørnstad (Drammen)
Fredriksstad I
  1. Maya Nesset Lindstrøm (Fredriksstad)
Løb 118
U15 MErgo
1000m
Drenge U15 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.09:50
Bærum I
  1. Sondre Magnus Bergene Seres (Bærum)
Bærum II
  1. Felix Sam Turander (Bærum)
Bærum III
  1. Jesper Rasmussen-Hirschfeld (Bærum)
Tønsberg I
  1. Ulrik Hautakoski (Tønsberg)
Tønsberg II
  1. Jacob Meisingset Jørgensen (Tønsberg)
Bærum IV
  1. Nickan Sohrabi (Bærum)
Drammen I
  1. Felix Thorrud (Drammen)
Strömstad I
  1. Noah Jakobsen (Strömstad)
Løb 118
U15 MErgo
1000m
Drenge U15 Ergo - Åpent Mesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.10:00
Ormsund I
  1. Storm Skramstad (Ormsund)
Ormsund II
  1. Caspian Aria Mehdinia (Ormsund)
NSR I
  1. Kristian Brydøy (NSR)
Horten I
  1. Birk Haugen (Horten)
Horten II
  1. Emrik Silbodal (Horten)
Horten III
  1. Emil Nævra Brønstad (Horten)
Horten V
  1. Jacob Halvorsen (Horten)
Horten VI
  1. Levi Wessel (Horten)
Løb 118
U15 MErgo
1000m
Drenge U15 Ergo - Åpent Mesterskap
3. Afdeling
13. jan 2024 kl.10:10
Horten VII
  1. Leon Saure Grann (Horten)
Horten VIII
  1. Nazar Dowgy (Horten)
Ormsund III
  1. Emil August Slettahjell Kjeseth (Ormsund)
Porsgrunn I
  1. Magnus Sønderland (Porsgrunn)
Os I
  1. Mathias Jansen (Os)
Fredriksstad I
  1. Sondre Trenum Berg (Fredriksstad)
Fredriksstad II
  1. Sverre Nygaard-Monsen (Fredriksstad)
Fredriksstad III
  1. Nils Jonathan Jordell (Fredriksstad)
Løb 120
U17 MErgo
2000m
Drenge U17 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.10:20
1
Kristiansand I
  1. Raphael Pintsch (Kristiansand)
2
Bergens I
  1. Daniel Kjærnet (Bergens)
3
Os I
  1. Jacob Torsvik Dahl (Os)
4
Bergens III
  1. Andreas Tol (Bergens)
5
Horten III
  1. Mats Tangen Myhre (Horten)
6
Stavanger I
  1. Lucas Lauvnes (Stavanger)
7
Bergens II
  1. Joakim Fasmer (Bergens)
8
Bærum I
  1. Steffen Stundal de Vos (Bærum)
9
Trondhjems I
  1. Ole Alvin Hegle-Buchmann (Trondhjems)
Løb 120
U17 MErgo
2000m
Drenge U17 Ergo - Åpent Mesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.10:30
10
Stavanger II
  1. Aksel Vaskinn Hansen (Stavanger)
11
Bergens IV
  1. Sivert Kvinnsland (Bergens)
12
NSR VIII
  1. Asgeir van Nes Eriksen (NSR)
13
NSR VII
  1. Herman Frostad (NSR)
14
NSR I
  1. Joachim Henne-Madsen (NSR)
15
Drammen I
  1. August Adamsen (Drammen)
16
Horten I
  1. Bo Gabriel Erichsen (Horten)
18
Sarpsborg I
  1. Theodor Jacobsen (Sarpsborg)
Løb 120
U17 MErgo
2000m
Drenge U17 Ergo - Åpent Mesterskap
3. Afdeling
13. jan 2024 kl.10:40
19
NSR V
  1. Max Spydevold (NSR)
20
Sarpsborg II
  1. Martin Kolstad-Abelson (Sarpsborg)
21
NSR III
  1. Halvor Bejer Moe (NSR)
22
Drammen III
  1. Lukas Stenmark (Drammen)
23
Horten II
  1. Einar Kulbliksæter (Horten)
24
Tønsberg I
  1. Audun Johnsen (Tønsberg)
25
ÅIF
  1. Sander Sveen (Ingen klubb)
26
Christiania I
  1. Sigurd Rønsen Garaas (Christiania)
Løb 120
U17 MErgo
2000m
Drenge U17 Ergo - Åpent Mesterskap
4. Afdeling
13. jan 2024 kl.10:50
27
Christiania II
  1. Christian Krohn Lund (Christiania)
29
AFMELDT Christiania IV
  1. Frithjof Rasmussen Braadlie (Christiania)
30
Christiania V
  1. Arthur Mauritzen Nordlie (Christiania)
31
Drammen II
  1. August Helén (Drammen)
32
Horten IV
  1. August Emil M. Thorkildsen (Horten)
33
Horten V
  1. Herman TUFTE (Horten)
34
Kongsvinger Ro- og Padleklubb I
  1. Ludvik Kalland (Kongsvinger Ro- og Padleklubb)
35
Kristiansand II
  1. Herman Skyttemyr Øygarden (Kristiansand)
Løb 120
U17 MErgo
2000m
Drenge U17 Ergo - Åpent Mesterskap
5. Afdeling
13. jan 2024 kl.11:05
36
NSR II
  1. Jesper Jære Strøm (NSR)
37
NSR IV
  1. Jacob Schrader Braathen (NSR)
38
NSR IX
  1. Haakon Krohn-Angell (NSR)
39
NSR VI
  1. Marius Holmedal Bjerke (NSR)
40
AFMELDT NSR X
  1. Johan Wendel Iversen (NSR)
41
Porsgrunn I
  1. William Linder (Porsgrunn)
117
Sandefjord I
  1. Ola Alexander Bekkelund (Sandefjord)
ÅIF
  1. Theo Marcelius Lie (Ingen klubb)
Løb 119
U17 WErgo
2000m
Piger U17 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.11:20
1
Aalesunds V
  1. Vilja Helland Hauge (Aalesunds)
2
Ormsund I
  1. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund)
3
Bærum I
  1. Cornelia Riis (Bærum)
4
Christiania I
  1. Ann Ayame Yasuda (Christiania)
5
Aalesunds IV
  1. Oline Hanken (Aalesunds)
6
Aalesunds III
  1. Ingerid Olsvik (Aalesunds)
7
AFMELDT Stavanger I
  1. Oline Borthen Solberg (Stavanger)
8
NSR I
  1. Synne Marie Fjellheim (NSR)
9
Sandefjord II
  1. Ragnhild Sørsdal Idland (Sandefjord)
10
Stavanger II
  1. Imme Hoekstra (Stavanger)
Løb 119
U17 WErgo
2000m
Piger U17 Ergo - Åpent Mesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.11:35
11
Horten II
  1. Caja Sofie Søfting Lia (Horten)
12
Sandefjord I
  1. Pernille Dahle Eriksen (Sandefjord)
13
Os II
  1. Andrea Holmefjord (Os)
14
Aalesunds I
  1. Andrea Storøy (Aalesunds)
16
Horten I
  1. Christine Isaksen (Horten)
17
Bærum III
  1. Alisa Ostroukhova (Bærum)
18
Os I
  1. Baldersheim Randi-Helene Bustadmo (Os)
19
NSR III
  1. Cecilia Hjortsjø (NSR)
20
NSR IV
  1. Martine Næss Lian (NSR)
Løb 119
U17 WErgo
2000m
Piger U17 Ergo - Åpent Mesterskap
3. Afdeling
13. jan 2024 kl.11:50
21
NSR VI
  1. Annika Hjortsjø (NSR)
22
NSR V
  1. Kaja Weiseth-Andersen (NSR)
23
NSR II
  1. Annika de Castillo Tandberg (NSR)
24
Kristiansand I
  1. Magdalena Nordbø (Kristiansand)
25
NSR VIII
  1. Stella Moe (NSR)
26
Bærum II
  1. Thea Elise Steinmoen Barski (Bærum)
27
Drammen I
  1. Paula Lecic Bonnichsen (Drammen)
28
NSR IX
  1. Mathilde Roelly Saint-Amand (NSR)
29
NSR VII
  1. Charlotte Hjortsjø (NSR)
Løb 122
U23 MErgo
2000m
Mænd U23 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.12:05
1
Drammen I
  1. Sebastian Mejer Rasmussen (Drammen)
4
Aalesunds I
  1. Erlend Devold Refsum (Aalesunds)
5
Stavanger I
  1. Jørgen Helliesen Frøystein (Stavanger)
6
Horten I
  1. Mathias Strømnes Strange (Horten)
7
Aalesunds II
  1. Heine Furuli (Aalesunds)
8
Bærum I
  1. Christian August Riis (Bærum)
9
Christiania I
  1. Jostein Eriksen Thon (Christiania)
10
Bærum III
  1. Eskil Steinmoen (Bærum)
Løb 122
U23 MErgo
2000m
Mænd U23 Ergo - Åpent Mesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.12:20
11
Bærum II
  1. Ferdinand Tenden (Bærum)
12
Christiania II
  1. Emil Bülow johansen (Christiania)
13
Christiania III
  1. Alexander Georg Skaane (Christiania)
14
NSR I
  1. Ole Arnøy (NSR)
15
Christiania IV
  1. Johan Isak Bryhni (Christiania)
16
Aalesunds III
  1. Martin Øverland (Aalesunds)
17
Bergens I
  1. Kasper Kvåle (Bergens)
Løb 101
U19 WErgo
2000m
Piger U19 Ergo - Norgesmesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.12:35
1
Drammen I
  1. Maria Stendal Kaupang (Drammen)
3
Drammen III
  1. Nora Njaastad (Drammen)
4
Sarpsborg II
  1. Linea Jacobsen (Sarpsborg)
5
Aalesunds III
  1. Maria Wiik (Aalesunds)
6
Christiania II
  1. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania)
7
Årungen II
  1. Eir Ildrid Storbekkrønning Solli (Årungen)
8
Christiania I
  1. Rakel Elina Bryhni (Christiania)
9
Bergens I
  1. Malin Haram-Hundven (Bergens)
11
Horten I
  1. Liepa Kuzmarskyte (Horten)
Løb 101
U19 WErgo
2000m
Piger U19 Ergo - Norgesmesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.12:50
12
Årungen I
  1. Elena Victoria Ennals (Årungen)
13
Sarpsborg I
  1. Kamilla Wiese Andersen (Sarpsborg)
14
Bærum I
  1. Elena Katalin Bergene Seres (Bærum)
16
Aalesunds I
  1. Elise Granmo (Aalesunds)
17
Aalesunds II
  1. Julia Hanken (Aalesunds)
18
Bergens III
  1. Guro Andersen Buck (Bergens)
19
Tønsberg I
  1. Sara Harries (Tønsberg)
20
Bergens II
  1. Matilde Mykletun (Bergens)
Løb 102
U19 MErgo
2000m
Drenge U19 Ergo - Norgesmesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.13:05
1
Bærum III
  1. Sander Stundal de Vos (Bærum)
2
Bærum I
  1. Ask Svorkmo Bergmann (Bærum)
3
NSR II
  1. Martin Anker (NSR)
4
Bergens I
  1. Viljar Jørgensen (Bergens)
5
Drammen I
  1. Lars Dyve Knutsen (Drammen)
7
NSR III
  1. Mads Høeg (NSR)
8
Christiania III
  1. William Alexander Bakken (Christiania)
9
Christiania I
  1. Mads Reite (Christiania)
10
Bærum V
  1. Einar Lie Wasbrekke (Bærum)
11
Moss I
  1. Jonas Hygen Bjørvig (Moss)
Løb 102
U19 MErgo
2000m
Drenge U19 Ergo - Norgesmesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.13:20
12
Christiania II
  1. Henrik Melhus Høeg (Christiania)
13
Bergens III
  1. Isak Sommer Svellingen (Bergens)
14
Horten II
  1. Eirik Nordby Pettersen (Horten)
15
NSR VI
  1. Maximilian Zakariassen (NSR)
16
Drammen II
  1. Sean Luca Kaper (Drammen)
18
Bærum IV
  1. Wilmar Graver (Bærum)
19
Horten IV
  1. Mats Ustad Tollefsen (Horten)
20
NSR V
  1. Eskil Heiberg (NSR)
21
Bærum II
  1. Michael Thor Aasgaard (Bærum)
22
NSR IV
  1. Balder Dysthe (NSR)
Løb 102
U19 MErgo
2000m
Drenge U19 Ergo - Norgesmesterskap
3. Afdeling
13. jan 2024 kl.13:35
23
Bergens II
  1. Andreas Follnes (Bergens)
24
Bergens IV
  1. Eivind Vevatne (Bergens)
25
Haldens I
  1. Max August Kjølerbakken Zetlitz (Haldens)
26
Horten III
  1. Hans Ulrik Nedreberg (Horten)
27
Tønsberg I
  1. Oscar Arntzen-Hegdahl (Tønsberg)
28
NSR I
  1. Jasper Viksås (NSR)
29
Horten I
  1. Frans Lagerfelt (Horten)
30
Horten V
  1. Rino Haugen (Horten)
31
Drammen III
  1. Tobias Bo Rasmussen (Drammen)
32
Stavanger I
  1. Jan Stejuk (Stavanger)
Løb 105
LWErgo
2000m
Kvinder letvægt Ergo - Norgesmesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.14:05
Christiania I
  1. Thea Frederikke Gullerud (Christiania)
Aalesunds I
  1. Henriette Longva (Aalesunds)
Bergens I
  1. Pernille Wie-Soltvedt (Bergens)
Bergens II
  1. Maia Emilie Lund (Bergens)
Justitia b I
  1. Marie Andrup-Næss (NOR)
Justitia b II
  1. Johanne Sofie Nilsen Telle (NOR)
Justitia b III
  1. Julie Birkeland (NOR)
Løb 106
LMErgo
2000m
Mænd letvægt Ergo - Norgesmesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.14:20
Bergens I
  1. Lars Eirik Vevatne (Bergens)
Aalesunds I
  1. Johan Myklebust (Aalesunds)
Kristiansand I
  1. Oskar Sødal (Kristiansand)
AFMELDT NTNUI I
  1. Martin Larsen (NTNUI)
AFMELDT NTNUI II
  1. Mathias Berthet (NTNUI)
Justitia b I
  1. Elias Bjørdal (NOR)
Fredriksstad I
  1. Lars Martin Benske (Fredriksstad)
Løb 103
WErgo
2000m
Kvinder Ergo - Norgesmesterskap Para
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.14:35
AFMELDT Christiania I
  1. Birgit Lovise Røkkum Skarstein (Christiania)
Stavanger I
  1. Hedda Haldorsdottir (Stavanger)
Løb 104
MErgo
2000m
Mænd Ergo - Norgesmesterskap Para
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.14:35
Stavanger I
  1. William Middelthon (Stavanger)
Løb 107
WErgo
2000m
Kvinder Ergo - Norgesmesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.14:55
1
Christiania I
  1. Inger Kavlie (Christiania)
2
Aalesunds II
  1. Thea Helseth (Aalesunds)
3
Aalesunds I
  1. Jenny Marie Rørvik (Aalesunds)
4
Drammen I
  1. Siri Eva Kristiansen (Drammen)
5
Drammen II
  1. Kristine Bjerknes (Drammen)
6
Christiania IV
  1. Marianne Berge-Madsen (Christiania)
7
NSR I
  1. Anna Een Sture (NSR)
8
SSC I
  1. Tale Børsheim Tønsager (SSC)
Løb 107
WErgo
2000m
Kvinder Ergo - Norgesmesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.15:10
9
Christiania V
  1. Erle Nordhagen Madsen (Christiania)
10
Horten I
  1. Jannicke Due (Horten)
11
BSI I
  1. Oda Knudsen (BSI )
12
Horten II
  1. Josefine Hall Lindberg (Horten)
14
Ormsund I
  1. Stine Meyer (Ormsund)
15
Skullerud I
  1. Lillian Dramsdahl (Skullerud)
Løb 121
U23 WErgo
2000m
Kvinder U23 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.15:10
Christiania II
  1. Oline Brune Skorgevik (Christiania)
NSR I
  1. Elsa Marino (NSR)
Løb 108
MErgo
2000m
Mænd Ergo - Norgesmesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.15:25
2
Trondhjems I
  1. Henrik Halvorsen (Trondhjems)
3
Aalesunds II
  1. Martin Helseth (Aalesunds)
4
Bergens II
  1. Mathias Føyner Wie (Bergens)
5
Moss I
  1. Erik Andre Solbakken (Moss)
6
Os II
  1. Erling Holst Øyasæter (Os)
7
NSR III
  1. Jonas Slettemark Juel (NSR)
8
AFMELDT Bergens III
  1. Kristoffer Brun (Bergens)
9
AFMELDT NSR I
  1. Oscar Stabe Helvig (NSR)
Løb 108
MErgo
2000m
Mænd Ergo - Norgesmesterskap
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.15:40
10
Os I
  1. Erik Vaktskjold (Os)
11
Ormsund I
  1. Oskar Martinius Gjerland (Ormsund)
12
Aalesunds I
  1. Fredrik Reite (Aalesunds)
13
Christiania I
  1. Andreas Dugstad Sørskaar (Christiania)
15
Drammen II
  1. Per Sverre Strand (Drammen)
16
Bergens I
  1. Olexii Tymoshenko (Bergens)
17
BSI I
  1. Mattias Haugland (BSI )
18
BSI II
  1. Bjørn Instefjord (BSI )
Løb 108
MErgo
2000m
Mænd Ergo - Norgesmesterskap
3. Afdeling
13. jan 2024 kl.15:55
19
Horten I
  1. Nicolai Enstad Haraldseth (Horten)
20
Kongsvinger Ro- og Padleklubb I
  1. Mikael Klanderud (Kongsvinger Ro- og Padleklubb)
21
OSI I
  1. Josef Njerve (OSI)
22
Oslo I
  1. Anders Meskestad Jacobsen (Oslo)
23
Skullerud I
  1. Jonas Westberg (Skullerud)
24
Christiania II
  1. Per Størseth Andreassen (Christiania)
24
Skullerud II
  1. Kent Lennart Pettersson (Skullerud)
Løb 124
MErgo
2000m
Mænd Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.15:55
Asker SK I
  1. Mattias Røstad Jørum (NOR)
Enil
  1. Rune Kenneth Meisingset (Ingen klubb)
PLAY Tvedestrand
  1. Håvard Siljedal (Ingen klubb)
Løb 137
U13 W4-Stafet
2000m
Piger U13 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.16:10
Bærum I
  1. 1. Anna Sofie Frøseth (Bærum)
  2. 2. Caroline Riis (Bærum)
  3. 3. Christine Riis (Bærum)
  4. 4. Elicka Sohrabi (Bærum)
Løb 139
U15 W4-Stafet
2000m
Piger U15 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.16:10
Aalesunds/Drammen I
  1. 1. Sarah Stenmark (Drammen)
  2. 2. Selma Dyve Jonli (Drammen)
  3. 3. Edel Jorine Skånhaug Bjørnstad (Drammen)
  4. 4. Selma Wik (Aalesunds)
Løb 140
U15 M4-Stafet
2000m
Drenge U15 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.16:10
Bærum I
  1. 1. Sondre Magnus Bergene Seres (Bærum)
  2. 2. Jesper Rasmussen-Hirschfeld (Bærum)
  3. 3. Felix Sam Turander (Bærum)
  4. 4. Nickan Sohrabi (Bærum)
Drammen/Os
  1. 1. Felix Thorrud (Drammen)
  2. 2. Edvard Adamsen (Drammen)
  3. 3. Ferdinand Bang Øhren (Drammen)
  4. 4. Mathias Jansen (Os)
Horten
  1. 1. Jacob Halvorsen (Horten)
  2. 2. Nazar Dowgy (Horten)
  3. 3. Birk Haugen (Horten)
  4. 4. Leon Saure Grann (Horten)
AFMELDT Horten II
  1. 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten)
  2. 2. Levi Wessel (Horten)
  3. 3. Emrik Silbodal (Horten)
  4. 4. Emil Nævra Brønstad (Horten)
NSR/Tønsberg
  1. 1. Carl Jacob Thomas Storgaard Hjortsjø (NSR)
  2. 2. Kristian Brydøy (NSR)
  3. 3. Jacob Meisingset Jørgensen (Tønsberg)
  4. 4. Ulrik Hautakoski (Tønsberg)
Fredriksstad
  1. 1. Maya Nesset Lindstrøm (Fredriksstad)
  2. 2. Nils Jonathan Jordell (Fredriksstad)
  3. 3. Sondre Trenum Berg (Fredriksstad)
  4. 4. Sverre Nygaard-Monsen (Fredriksstad)
Løb 142
U17 M4-Stafet
2000m
Drenge U17 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.16:25
Bergens I
  1. 1. Andreas Tol (Bergens)
  2. 2. Daniel Kjærnet (Bergens)
  3. 3. Sivert Kvinnsland (Bergens)
  4. 4. Joakim Fasmer (Bergens)
Drammen
  1. 1. August Adamsen (Drammen)
  2. 2. August Helén (Drammen)
  3. 3. Lukas Stenmark (Drammen)
  4. 4. Paula Lecic Bonnichsen (Drammen)
Christiania I
  1. 1. Arthur Mauritzen Nordlie (Christiania)
  2. 2. Christian Krohn Lund (Christiania)
  3. 3. Frithjof Rasmussen Braadlie (Christiania)
  4. 4. Sigurd Rønsen Garaas (Christiania)
Kristiansand I
  1. 1. Raphael Pintsch (Kristiansand)
  2. 2. Herman Skyttemyr Øygarden (Kristiansand)
  3. 3. William Tollisen Rom (Kristiansand)
  4. 4. Emil Sædberg (Kristiansand)
Horten I
  1. 1. August Emil M. Thorkildsen (Horten)
  2. 2. Bo Gabriel Erichsen (Horten)
  3. 3. Herman TUFTE (Horten)
  4. 4. Mats Tangen Myhre (Horten)
NSR
  1. 1. Joachim Henne-Madsen (NSR)
  2. 2. Jesper Jære Strøm (NSR)
  3. 3. Asgeir van Nes Eriksen (NSR)
  4. 4. Max Spydevold (NSR)
NSR
  1. 1. Jacob Schrader Braathen (NSR)
  2. 2. Marius Holmedal Bjerke (NSR)
  3. 3. Haakon Krohn-Angell (NSR)
  4. 4. Halvor Bejer Moe (NSR)
Løb 142
U17 M4-Stafet
2000m
Drenge U17 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.16:40
Sandefjord/Tønsberg
  1. 1. Audun Johnsen (Tønsberg)
  2. 2. Jacob Meisingset Jørgensen (Tønsberg)
  3. 3. Ulrik Hautakoski (Tønsberg)
  4. 4. Ola Alexander Bekkelund (Sandefjord)
NSR
  1. 1. Philip Lium-Valmot (NSR)
  2. 2. Johan Wendel Iversen (NSR)
  3. 3. Herman Frostad (NSR)
  4. 4. Haakon Christian Moræus-Hanssen (NSR)
Ingen klubb
  1. 1. Johan Nilsen (Ingen klubb)
  2. 2. Theo Marcelius Lie (Ingen klubb)
  3. 3. Sander Sveen (Ingen klubb)
  4. 4. Henrik Endresen (Ingen klubb)
Ingen klubb
  1. 1. Kristoffer Andersen (Ingen klubb)
  2. 2. Emil Hermansen (Ingen klubb)
  3. 3. August Vatne (Ingen klubb)
  4. 4. Samuel Moskvil (Ingen klubb)
Ingen klubb
  1. 1. Matei Preda (Ingen klubb)
  2. 2. Mido Kaabia (Ingen klubb)
  3. 3. Sigurd Skulstad-Johnsen (Ingen klubb)
  4. 4. Mohayb Kadir Sharif (Ingen klubb)
NSR I
  1. 1. Ferdinand Pettersen Reijin (NSR)
  2. 2. Gustavo Gustavo Baquero (NSR)
  3. 3. Christopher Jahnsen (NSR)
  4. 4. Dorin Brunson (NSR)
Løb 141
U17 W4-Stafet
2000m
Piger U17 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.16:55
Aalesunds I
  1. 1. Oline Hanken (Aalesunds)
  2. 2. Andrea Storøy (Aalesunds)
  3. 3. Ingerid Olsvik (Aalesunds)
  4. 4. Vilja Helland Hauge (Aalesunds)
Horten/Sandefjord/Tønsberg I
  1. 1. Caja Sofie Søfting Lia (Horten)
  2. 2. Christine Isaksen (Horten)
  3. 3. Ragnhild Sørsdal Idland (Sandefjord)
  4. 4. Silje Marie Holm (Tønsberg)
NSR
  1. 1. Synne Marie Fjellheim (NSR)
  2. 2. Mathilde Roelly Saint-Amand (NSR)
  3. 3. Cecilia Hjortsjø (NSR)
  4. 4. Martine Næss Lian (NSR)
NSR
  1. 1. Kaja Weiseth-Andersen (NSR)
  2. 2. Annika Hjortsjø (NSR)
  3. 3. Stella Moe (NSR)
  4. 4. Annika de Castillo Tandberg (NSR)
NSR/Ormsund
  1. 1. Charlotte Hjortsjø (NSR)
  2. 2. Juliana del Castillo Tandberg (NSR)
  3. 3. Hedda Eklo Hjemdal (Ormsund)
  4. 4. N N (NSR)
Løb 143
W4-Stafet
2000m
Kvinder 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.16:55
Sarpsborg/Årungen
  1. 1. Elena Victoria Ennals (Årungen)
  2. 2. Eir Ildrid Storbekkrønning Solli (Årungen)
  3. 3. Kamilla Wiese Andersen (Sarpsborg)
  4. 4. Linea Jacobsen (Sarpsborg)
Moss
  1. 1. Hanne Naimi Skei Andersen (Moss)
  2. 2. Marit Skei Andersen (Moss)
  3. 3. Dag Marthinsen (Moss)
  4. 4. Henning Evensen (Moss)
Jagiellonian Rowing Club I
  1. 1. Nora Møller (POL)
  2. 2. Rikke Stenehjem Evensen (POL)
  3. 3. Thea Andresen Rieker (POL)
  4. 4. Anna Edine Lind Jodalen (POL)
Øya CrossFit II
  1. 1. Line Rørstad (Ingen klubb)
  2. 2. Lisa Mikalsen (Ingen klubb)
  3. 3. Synne Heimdal (Ingen klubb)
  4. 4. Line Stokke (Ingen klubb)
Løb 110
U19 M4-Stafet
2000m
Drenge U19 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.17:10
Christiania I
  1. 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania)
  2. 2. Henrik Melhus Høeg (Christiania)
  3. 3. Mads Reite (Christiania)
  4. 4. William Alexander Bakken (Christiania)
Bærum
  1. 1. Einar Lie Wasbrekke (Bærum)
  2. 2. Wilmar Graver (Bærum)
  3. 3. Ask Svorkmo Bergmann (Bærum)
  4. 4. Sander Stundal de Vos (Bærum)
Drammen I
  1. 1. Lars Dyve Knutsen (Drammen)
  2. 2. Sean Luca Kaper (Drammen)
  3. 3. Tobias Bo Rasmussen (Drammen)
  4. 4. Lukas Stenmark (Drammen)
NSR
  1. 1. Mads Høeg (NSR)
  2. 2. Maximilian Zakariassen (NSR)
  3. 3. Martin Anker (NSR)
  4. 4. Eskil Heiberg (NSR)
NSR
  1. 1. Jasper Viksås (NSR)
  2. 2. Magnus Nicolaysen (NSR)
  3. 3. Balder Dysthe (NSR)
  4. 4. Ferdinand Pettersen Reijin (NSR)
Horten
  1. 1. Martin Nordsteien Nes (Horten)
  2. 2. Eirik Nordby Pettersen (Horten)
  3. 3. Mats Ustad Tollefsen (Horten)
  4. 4. Hans Ulrik Nedreberg (Horten)
Løb 113
W4-Stafet
2000m
Kvinder 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.17:25
Christiania
  1. 1. Inger Kavlie (Christiania)
  2. 2. Marianne Berge-Madsen (Christiania)
  3. 3. Oline Brune Skorgevik (Christiania)
  4. 4. Mathilde Elizabeth Lucas (Christiania)
OSI I
  1. 1. Kamilla Støylehommen (OSI)
  2. 2. Hanna Bjørsrud (OSI)
  3. 3. Ida Kyvik Sandvik (OSI)
  4. 4. Nora Alvilde Lyngstad (OSI)
OSI II
  1. 1. Caroline Nordihus (OSI)
  2. 2. Johhane Fürst Mustad (OSI)
  3. 3. Ingrid Oline Svendby Johnsen (OSI)
  4. 4. Katrine Neset (OSI)
OSI
  1. 1. Caroline Jansen (OSI)
  2. 2. Ane Kjærvik (OSI)
  3. 3. Emilie Kristoffersen (OSI)
  4. 4. Marthe Sinnes (OSI)
Aalesunds I
  1. 1. Henriette Longva (Aalesunds)
  2. 2. Amanda Helseth (Aalesunds)
  3. 3. Jenny Marie Rørvik (Aalesunds)
  4. 4. Thea Helseth (Aalesunds)
NTNUI I
  1. 1. Maria Starheim (NTNUI)
  2. 2. Nora Irgens (NTNUI)
  3. 3. Synnøve Foss (NTNUI)
  4. 4. Jenny Hunvik (NTNUI)
Løb 109
U19 W4-Stafet
2000m
Piger U19 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.17:25
Christiania
  1. 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania)
  2. 2. Ann Ayame Yasuda (Christiania)
  3. 3. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania)
  4. 4. Hedda Nerdal (Christiania)
Bærum
  1. 1. Elena Katalin Bergene Seres (Bærum)
  2. 2. Thea Elise Steinmoen Barski (Bærum)
  3. 3. Cornelia Riis (Bærum)
  4. 4. Sofia Haakonsen-Toth (Bærum)
Drammen I
  1. 1. Maria Stendal Kaupang (Drammen)
  2. 2. Nora Njaastad (Drammen)
  3. 3. Hannah Ossenkamp (Drammen)
  4. 4. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen)
Aalesunds
  1. 1. Maria Wiik (Aalesunds)
  2. 2. Susanne Myklebust (Aalesunds)
  3. 3. Julia Hanken (Aalesunds)
  4. 4. Elise Granmo (Aalesunds)
Løb 113
W4-Stafet
2000m
Kvinder 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.17:40
NTNUI II
  1. 1. Kari Waatevik (NTNUI)
  2. 2. Shadin Asadi (NTNUI)
  3. 3. Noria Makhmoud (NTNUI)
  4. 4. Emma Gjerland (NTNUI)
Follo stolt og svett I
  1. 1. Marte Andréa Uglum (Follo)
  2. 2. Josefine Haugersveen Liland (Follo)
  3. 3. Kristin Meidell Berrum (Follo)
  4. 4. Jannicke Knudsen (Follo)
Follo stolt og svett II
  1. 1. Edel Thomassen (Follo)
  2. 2. line andresen (Follo)
  3. 3. Lotte Holene (Follo)
  4. 4. Tonje Maack Letrud (Follo)
Bergens I
  1. 1. Pernille Wie-Soltvedt (Bergens)
  2. 2. Matilde Mykletun (Bergens)
  3. 3. Malin Haram-Hundven (Bergens)
  4. 4. Guro Andersen Buck (Bergens)
Valkyrien I
  1. 1. Agnes Heyerdahl Janzon (Valkyrien)
  2. 2. Benedicte Gjessing Sundt (Valkyrien)
  3. 3. Mari Helle (Valkyrien)
  4. 4. Mathea Sunde (Valkyrien)
NSR
  1. 1. Anna Een Sture (NSR)
  2. 2. Elsa Marino (NSR)
  3. 3. Elisabeth Nicolaysen (NSR)
  4. 4. Synne Fjellheim (NSR)
BSI I
  1. 1. Malin Haara (BSI )
  2. 2. Lucie Bang (BSI )
  3. 3. Oda Knudsen (BSI )
  4. 4. Eline Solbakken (BSI )
Justitia b I
  1. 1. Kristin Bakkelid Berge (NOR)
  2. 2. Katarina Kamark (NOR)
  3. 3. Vilde Lund Fosland (NOR)
  4. 4. Gøril Førde Furu (NOR)
Justitia b II
  1. 1. Elise Bakke Unhjem (NOR)
  2. 2. Marte Stava (NOR)
  3. 3. Marte Ødegaard (NOR)
  4. 4. Amy Sandtorv (NOR)
Horten I
  1. 1. Jannicke Due (Horten)
  2. 2. Liepa Kuzmarskyte (Horten)
  3. 3. Mia Helene Falch (Horten)
  4. 4. Maren Næss Brevik (Horten)
Løb 111
LW4-Stafet
2000m
Kvinder letvægt 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.17:55
Justitia b I
  1. 1. Julie Birkeland (NOR)
  2. 2. Marie Andrup-Næss (NOR)
  3. 3. Amalie Bakke (NOR)
  4. 4. Johanne Sofie Nilsen Telle (NOR)
Løb 112
LM4-Stafet
2000m
Mænd letvægt 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.17:55
Bergens I
  1. 1. Andreas Alvheim (Bergens)
  2. 2. Eivind Vevatne (Bergens)
  3. 3. Isak Sommer Svellingen (Bergens)
  4. 4. Lars Eirik Vevatne (Bergens)
NTNUI I
  1. 1. Vegard Foyn Gundersen (NTNUI)
  2. 2. Olav Fleten (NTNUI)
  3. 3. Mathias Berthet (NTNUI)
  4. 4. Martin Larsen (NTNUI)
Royal Norwegian Naval Academy Boat Club I
  1. 1. Magnus Polsrød (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  2. 2. Marius Polsrød (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  3. 3. Olav Roligheten Eftedal (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  4. 4. Simen Wandsvik (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
Justitia b I
  1. 1. Elias Bjørdal (NOR)
  2. 2. Håkon Berg-Pedersen (NOR)
  3. 3. Håvar Ringen (NOR)
  4. 4. Mathias Sann (NOR)
Løb 114
M4-Stafet
2000m
Mænd 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.18:10
Christiania I
  1. 1. Andreas Dugstad Sørskaar (Christiania)
  2. 2. Emil Bülow johansen (Christiania)
  3. 3. Jostein Eriksen Thon (Christiania)
  4. 4. Per Størseth Andreassen (Christiania)
OSI
  1. 1. Arne Hadler-Olsen (OSI)
  2. 2. Jakob Andreassen Jaatun (OSI)
  3. 3. Emil Skjelstad (OSI)
  4. 4. Adrian Lund (OSI)
OSI II
  1. 1. Audun Grepperud (OSI)
  2. 2. Ola Larsson (OSI)
  3. 3. Villas Vidvei (OSI)
  4. 4. Josef Njerve (OSI)
OSI
  1. 1. Andreas Alvheim (OSI)
  2. 2. Mohammed Gaeb (OSI)
  3. 3. Otto Solevåg (OSI)
  4. 4. Oliver Stubbs (OSI)
Bærum I
  1. 1. Andreas Erichsen Berge (Bærum)
  2. 2. Christian August Riis (Bærum)
  3. 3. Ferdinand Tenden (Bærum)
  4. 4. Eskil Steinmoen (Bærum)
Drammen I
  1. 1. Sebastian Mejer Rasmussen (Drammen)
  2. 2. Per Sverre Strand (Drammen)
  3. 3. Henrik Arntzen (Drammen)
  4. 4. Lars Dyve Knutsen (Drammen)
Aalesunds I
  1. 1. Heine Furuli (Aalesunds)
  2. 2. Erlend Devold Refsum (Aalesunds)
  3. 3. Fredrik Reite (Aalesunds)
  4. 4. Martin Helseth (Aalesunds)
Follo
  1. 1. Henning Nyfløt Berge (Follo)
  2. 2. Lars Kalland (Follo)
  3. 3. Espen Tverfjell (Follo)
  4. 4. Stian Andre Larsen (Follo)
Follo
  1. 1. Håvard Sletten (Follo)
  2. 2. Kent Fjellstad (Follo)
  3. 3. Svein Gullby (Follo)
  4. 4. Runar Bjerke (Follo)
Ormsund I
  1. 1. Ivo Yanakiev (Ormsund)
  2. 2. Nicolay Bjønnes Yngsdal (Ormsund)
  3. 3. Oskar Martinius Gjerland (Ormsund)
  4. 4. Truls Oskar Hansen (Ormsund)
Løb 114
M4-Stafet
2000m
Mænd 4-Stafet - Norgesmesterskap Stafett
2. Afdeling
13. jan 2024 kl.18:20
Bergens
  1. 1. Isak Sommer Svellingen (Bergens)
  2. 2. Andreas Follnes (Bergens)
  3. 3. Kasper Kvåle (Bergens)
  4. 4. Viljar Jørgensen (Bergens)
Royal Norwegian Naval Academy Boat Club
  1. 1. Johannes Hellene (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  2. 2. Knut Greve Rokne (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  3. 3. Thomas Skarbø (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  4. 4. Kristian Gåsø (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
Royal Norwegian Naval Academy Boat Club
  1. 1. Gustav Daniel Hagen (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  2. 2. Jesper Møll Vårdal (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  3. 3. Sturla Mogstad (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
  4. 4. Vegard Abrahamsen (Royal Norwegian Naval Academy Boat Club)
Follo stolt og svett I
  1. 1. Stein Jøtul Simensen (Follo)
  2. 2. Jan Sportstøl (Follo)
  3. 3. Joakim Ulviken Rygh (Follo)
  4. 4. Trond Bakk (Follo)
Tønsberg
  1. 1. Jørgen Mjøs Nilsson (Tønsberg)
  2. 2. Truls Aabol (Tønsberg)
  3. 3. Herman Juell Gevelt (Tønsberg)
  4. 4. Truls Arne Gran (Tønsberg)
BSI I
  1. 1. Eirik Myreng Hauge (BSI )
  2. 2. Ask Christensen Brevik (BSI )
  3. 3. Sindre Fuglseth (BSI )
  4. 4. Mattias Haugland (BSI )
BSI II
  1. 1. Alfred Eliassen (BSI )
  2. 2. Erik Odfjell (BSI )
  3. 3. Kristoffer Berg Vold (BSI )
  4. 4. Bjørn Instefjord (BSI )
? klub
  1. 1. Lukas Sørbo (NOR)
  2. 2. Joel Diriba (NOR)
  3. 3. Kasper Magnus Kristiansen (NOR)
  4. 4. Henrik Tufte (NOR)
Horten
  1. 1. Lars A Holt (Horten)
  2. 2. Bjørn Jostein Singstad (Horten)
  3. 3. Henning Jacobsen (Horten)
  4. 4. Nicolai Enstad Haraldseth (Horten)
Løb 144
M4-Stafet
2000m
Mænd 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.18:30
Tønsberg
  1. 1. Esben Sjøblom (Tønsberg)
  2. 2. Tone Meisingseth (Tønsberg)
  3. 3. Jostein Jørgensen (Tønsberg)
  4. 4. Anders Olsen (Tønsberg)
Jagiellonian Rowing Club I
  1. 1. Eirik Wilhelm Huus-Hansen (POL)
  2. 2. Jaheel Sølvhaug (POL)
  3. 3. Halvard Skeie Wiencke (POL)
  4. 4. Åsmund Sulheim (POL)
Jagiellonian Rowing Club II
  1. 1. André Hausland Pedersen (POL)
  2. 2. Mathias Hervander Steensnæs (POL)
  3. 3. Trym Thomassen (POL)
  4. 4. Maxmillian Loeseth (POL)
Øya CrossFit I
  1. 1. Truls Lyngås (Ingen klubb)
  2. 2. Eivind Skeie (Ingen klubb)
  3. 3. Adrian Korsvoldlien (Ingen klubb)
  4. 4. Fredrik Danielsen (Ingen klubb)
Ormsund I
  1. 1. Per Giltvedt (Ormsund)
  2. 2. Zbigniew Andruszkiewicz (Ormsund)
  3. 3. Christian Grosse (Ormsund)
  4. 4. Jakob Rothing (Ormsund)
Horten I
  1. 1. Fredrik Lia (Horten)
  2. 2. David Lyngvær Erichsen (Horten)
  3. 3. Toke Grann (Horten)
  4. 4. Lars Silbodal (Horten)
Aalesunds/Bærum
  1. 1. Martin Øverland (Aalesunds)
  2. 2. Tore Gulli (Bærum)
  3. 3. Erik Dyb Liaaen (Aalesunds)
  4. 4. Johan Myklebust (Aalesunds)
Løb 147
U19 WErgo
500m
Piger U19 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.18:45
Kristiansand I
  1. Magdalena Nordbø (Kristiansand)
Horten I
  1. Liepa Kuzmarskyte (Horten)
Løb 145
WErgo
500m
Kvinder Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.18:45
Skullerud I
  1. Benita Clausen (Skullerud)
Løb 148
U19 MErgo
500m
Drenge U19 Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.18:55
Kristiansand I
  1. William Tollisen Rom (Kristiansand)
Kristiansand II
  1. Emil Sædberg (Kristiansand)
Horten I
  1. Eirik Nordby Pettersen (Horten)
Horten II
  1. Frans Lagerfelt (Horten)
Horten III
  1. Hans Ulrik Nedreberg (Horten)
Horten IV
  1. Mats Ustad Tollefsen (Horten)
Horten V
  1. Rino Haugen (Horten)
Horten VI
  1. Martin Nordsteien Nes (Horten)
Løb 146
MErgo
500m
Mænd Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.18:55
Horten I
  1. Fredrik Lia (Horten)
BISFUT I
  1. Aleksander Thomasrud (BISFUT)
Løb 128
Masters MErgo
1000m
Masters Mænd Masters Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:05
Hamar 1881 I
  1. Per Gunnar Ulveseth (Hamar 1881)
AFMELDT Trondhjems I
  1. Pål Mikal Høien (Trondhjems)
Kongsvinger Ro- og Padleklubb I
  1. Tore Kvernes (Kongsvinger Ro- og Padleklubb)
Moss I
  1. Dag Mathinsen (Moss)
Porsgrunn I
  1. Dag Mogstad (Porsgrunn)
Skullerud I
  1. Leif Gunleifsen (Skullerud)
Kripos idrettslag I
  1. Frode Lier (NOR)
MOT GYM KRAGERØ
  1. Freid Eggum (Ingen klubb)
Løb 125
Masters WErgo
1000m
Masters Kvinder Masters Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:15
Øya CrossFit
  1. Lisa Mikalsen (Ingen klubb)
Løb 126
Masters MErgo
1000m
Masters Mænd Masters Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:15
Drammen I
  1. Øystein Løvold (Drammen)
Aalesunds I
  1. Ole Jacob Hanken (Aalesunds)
Horten I
  1. Henning Jacobsen (Horten)
Løb 127
Masters WErgo
1000m
Masters Kvinder Masters Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:15
Bergens I
  1. Lisbeth Vevatne (Bergens)
Moss I
  1. Hanne Naimi Skei Andersen (Moss)
Moss II
  1. Marit Skei Andersen (Moss)
Skullerud II
  1. Elisabeth Eugenie Sørli (Skullerud)
Løb 131
65+WErgo
1000m
Masters Kvinder 65+ Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:25
Aktiv i Horten
  1. Tove Pedersen (Ingen klubb)
Løb 132
65+MErgo
1000m
Masters Mænd 65+ Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:25
Bærum I
  1. Tore Gulli (Bærum)
Løb 134
70+MErgo
1000m
Masters Mænd 70+ Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:25
Østmarka IL I
  1. Vidar Bøe (NOR)
Tønsberg Tri I
  1. Hjalmar Schiøtz (Tønsberg Tri)
Løb 136
80+MErgo
1000m
Masters Mænd 80+ Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:25
Porsgrunn I
  1. Erling Sjøboden (Porsgrunn)
Løb 130
55+MErgo
1000m
Masters Mænd 55+ Ergo - Åpent Mesterskap
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:35
Skullerud I
  1. Ole Kristian Karlsen (Skullerud)
Skullerud II
  1. Roy Midtsjø (Skullerud)
Moss I
  1. Henning Evensen (Moss)
Aalesunds I
  1. Erik Godøy (Aalesunds)
Ingen klubb
  1. Ivar Smedsgård (Ingen klubb)
Toyota Bilia Horten
  1. Jon Kjeldsberg (Ingen klubb)
IL Tyrving
  1. Atle Nordli (Ingen klubb)
Løb 150
M4-Stafet
2000m
Mænd 4-Stafet - Åpent Mesterskap Stafett Bedrift
1. Afdeling
13. jan 2024 kl.19:45
SIV avd. for akutt psykiatri
  1. 1. Ole Chr. N. Pettersen (Ingen klubb)
  2. 2. Camilla Holmberg Aasen (Ingen klubb)
  3. 3. Helge Bjune (Ingen klubb)
  4. 4. Maggi Øien (Ingen klubb)
Kongsberg Discovery I
  1. 1. Karol Jan Jankowski (Ingen klubb)
  2. 2. Sondre Haga Hjelt (Ingen klubb)
  3. 3. Harald Mannenigata Nordlie (Ingen klubb)
  4. 4. Kristian Strøm-Olsen (Ingen klubb)
Kongsberg Discovery II
  1. 1. Nickolas Wilson (Ingen klubb)
  2. 2. Håvard Siljedal (Ingen klubb)
  3. 3. Thomas R Larsen (Ingen klubb)
  4. 4. Jens Bonnevier (Ingen klubb)