Tidsplan - Østlandsregattaen 2023

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal Distance Kode Beskrivelse Heat Type
2023-06-10 08:00 141 3 2000m U19 W8+ Piger U19 8+ Heatfinale 1
143 1 2000m W8+ Kvinder 8+ Heatfinale 1
2023-06-10 08:30 100 6 1000m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 1
2023-06-10 08:35 100 5 1000m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 2
2023-06-10 08:40 100 5 1000m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 3
2023-06-10 08:45 100 5 1000m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 4
2023-06-10 08:50 101 5 1000m U17 W1X Piger U17 1X Heatfinale 1
2023-06-10 08:55 101 4 1000m U17 W1X Piger U17 1X Heatfinale 2
2023-06-10 09:00 101 4 1000m U17 W1X Piger U17 1X Heatfinale 3
2023-06-10 09:05 102 6 500m W/M 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Kvinder/mænd 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Heatfinale 1
2023-06-10 09:10 102 6 500m W/M 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Kvinder/mænd 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Heatfinale 2
2023-06-10 09:15 103 5 500m U13 W/M 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Piger/drenge U13 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Heatfinale 1
2023-06-10 09:20 104 1 1000m U17 M8+ Drenge U17 8+ Heatfinale 1
2023-06-10 09:27 105 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 1
2023-06-10 09:32 105 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 2
2023-06-10 09:37 105 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 3
2023-06-10 09:42 105 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 4
2023-06-10 09:47 105 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 5
2023-06-10 09:52 106 6 1000m U15 W2X Piger U15 2X Heatfinale 1
2023-06-10 09:57 106 6 1000m U15 W2X Piger U15 2X Heatfinale 2
2023-06-10 10:02 107 7 2000m W1X Kvinder 1X Heatfinale 1
2023-06-10 10:09 109 6 2000m U19 W2X Piger U19 2X Heatfinale 1
2023-06-10 10:16 109 2 2000m U19 W2X Piger U19 2X Heatfinale 2
2023-06-10 10:23 110 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 1
2023-06-10 10:28 110 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 2
2023-06-10 10:33 110 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 3
2023-06-10 10:38 110 1 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 4
2023-06-10 10:43 111 3 2000m M4- Mænd 4- Heatfinale 1
2023-06-10 10:50 112 5 2000m U19 M2- Drenge U19 2- Heatfinale 1
2023-06-10 10:57 113 5 2000m M1X Mænd 1X Heatfinale 1
2023-06-10 11:04 114 2 2000m LM1X Mænd letvægt 1X Heatfinale 1
2023-06-10 11:11 115 1 2000m W2X Kvinder 2X Heatfinale 1
2023-06-10 11:18 116 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 1
2023-06-10 11:23 116 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 2
2023-06-10 11:28 116 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 3
2023-06-10 11:33 116 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 4
2023-06-10 13:00 117 6 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 1
2023-06-10 13:05 117 6 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 2
2023-06-10 13:10 117 5 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 3
2023-06-10 13:15 117 5 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 4
2023-06-10 13:20 118 5 1000m U17 M2X Drenge U17 2X Heatfinale 1
2023-06-10 13:25 118 5 1000m U17 M2X Drenge U17 2X Heatfinale 2
2023-06-10 13:30 118 4 1000m U17 M2X Drenge U17 2X Heatfinale 3
2023-06-10 13:35 119 6 2000m U19 W1X Piger U19 1X Heatfinale 1
2023-06-10 13:40 119 5 2000m U19 W1X Piger U19 1X Heatfinale 2
2023-06-10 13:45 119 5 2000m U19 W1X Piger U19 1X Heatfinale 3
2023-06-10 13:50 120 5 1000m U17 W4X Piger U17 4X Heatfinale 1
2023-06-10 13:57 121 4 1000m Masters W/M 4X Masters Kvinder/mænd Masters 4X (Handicap beregningsmetode: Master) Heatfinale 1
2023-06-10 14:05 123 6 2000m M2X Mænd 2X Heatfinale 1
2023-06-10 14:10 123 1 2000m M2X Mænd 2X Heatfinale 2
2023-06-10 14:15 124 4 2000m W4X Kvinder 4X Heatfinale 1
2023-06-10 14:22 125 4 2000m U19 W2- Piger U19 2- Heatfinale 1
2023-06-10 14:27 125 4 2000m U19 W2- Piger U19 2- Heatfinale 2
2023-06-10 14:32 126 4 2000m U19 M4X Drenge U19 4X Heatfinale 1
2023-06-10 14:39 127 4 1000m U17 M4- Drenge U17 4- Heatfinale 1
2023-06-10 14:46 128 4 1000m U17 W2X Piger U17 2X Heatfinale 1
2023-06-10 14:51 128 5 1000m U17 W2X Piger U17 2X Heatfinale 2
2023-06-10 14:56 129 5 1000m U15 W/M 4X Piger/drenge U15 4X Heatfinale 2
2023-06-10 15:01 129 5 1000m U15 W/M 4X Piger/drenge U15 4X Heatfinale 1
2023-06-10 15:06 130 3 2000m U19 M4- Drenge U19 4- Heatfinale 1
2023-06-10 15:13 131 2 2000m M2- Mænd 2- Heatfinale 1
2023-06-10 15:20 132 4 2000m U19 W4X Piger U19 4X Heatfinale 1
2023-06-10 15:27 134 2 2000m M4X Mænd 4X Heatfinale 1
2023-06-10 15:34 135 5 2000m U19 M2X Drenge U19 2X Heatfinale 2
2023-06-10 15:39 135 5 2000m U19 M2X Drenge U19 2X Heatfinale 1
2023-06-10 15:44 137 3 1000m U17 M4X Drenge U17 4X Heatfinale 1
2023-06-10 15:50 138 5 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X Heatfinale 1
2023-06-10 15:55 138 4 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X Heatfinale 2
2023-06-10 16:00 139 4 2000m U19 M8+ Drenge U19 8+ Heatfinale 1
142 1 2000m M8+ Mænd 8+ Heatfinale 1
2023-06-10 16:15 140 4 2000m U19 W4- Piger U19 4- Heatfinale 1
2023-06-11 07:00 241 2 2000m U19 W8+ Piger U19 8+ Heatfinale 1
204 1 1500m U17 M8+ Drenge U17 8+ Heatfinale 1
2023-06-11 07:30 200 6 1500m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 1
2023-06-11 07:35 200 5 1500m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 2
2023-06-11 07:40 200 5 1500m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 3
2023-06-11 07:45 200 5 1500m U17 M1X Drenge U17 1X Heatfinale 4
2023-06-11 07:50 201 5 1500m U17 W1X Piger U17 1X Heatfinale 1
2023-06-11 07:55 201 5 1500m U17 W1X Piger U17 1X Heatfinale 2
2023-06-11 08:00 201 4 1500m U17 W1X Piger U17 1X Heatfinale 3
2023-06-11 08:05 202 6 500m W/M 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Kvinder/mænd 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Heatfinale 1
2023-06-11 08:10 202 5 500m W/M 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Kvinder/mænd 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Heatfinale 2
2023-06-11 08:15 203 4 500m U13 W/M 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Piger/drenge U13 1X/2X/2-/2+/4X/4X+/4-/4+/8+ Heatfinale 1
2023-06-11 08:29 205 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 1
2023-06-11 08:34 205 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 2
2023-06-11 08:39 205 6 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 3
2023-06-11 08:44 205 5 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 4
2023-06-11 08:49 205 5 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 5
2023-06-11 08:54 205 5 500m U15 M1X Drenge U15 1X Heatfinale 6
2023-06-11 08:59 206 5 1000m U15 W2X Piger U15 2X Heatfinale 1
2023-06-11 09:04 206 4 1000m U15 W2X Piger U15 2X Heatfinale 2
2023-06-11 09:09 206 4 1000m U15 W2X Piger U15 2X Heatfinale 3
2023-06-11 09:14 207 5 2000m W1X Kvinder 1X Heatfinale 1
2023-06-11 09:21 209 4 2000m U19 W2X Piger U19 2X Heatfinale 1
2023-06-11 09:26 209 4 2000m U19 W2X Piger U19 2X Heatfinale 2
2023-06-11 09:35 210 5 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 1
214 1 2000m LM1X Mænd letvægt 1X Heatfinale 1
2023-06-11 09:40 210 5 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 2
2023-06-11 09:45 210 5 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 3
2023-06-11 09:50 210 5 2000m U19 M1X Drenge U19 1X Heatfinale 4
2023-06-11 10:03 211 4 2000m M4- Mænd 4- Heatfinale 1
2023-06-11 10:10 212 5 2000m U19 M2- Drenge U19 2- Heatfinale 1
2023-06-11 10:17 213 6 2000m M1X Mænd 1X Heatfinale 1
2023-06-11 10:31 215 1 2000m W2X Kvinder 2X Heatfinale 1
2023-06-11 10:38 216 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 1
2023-06-11 10:43 216 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 2
2023-06-11 10:48 216 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 3
2023-06-11 10:53 216 5 1000m U15 M2X Drenge U15 2X Heatfinale 4
2023-06-11 10:58 217 6 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 1
2023-06-11 11:03 217 6 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 2
2023-06-11 11:08 217 6 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 3
2023-06-11 11:13 217 5 500m U15 W1X Piger U15 1X Heatfinale 4
2023-06-11 12:15 218 5 1500m U17 M2X Drenge U17 2X Heatfinale 1
2023-06-11 12:20 218 5 1500m U17 M2X Drenge U17 2X Heatfinale 2
2023-06-11 12:25 218 5 1500m U17 M2X Drenge U17 2X Heatfinale 3
2023-06-11 12:30 219 5 2000m U19 W1X Piger U19 1X Heatfinale 1
2023-06-11 12:35 219 5 2000m U19 W1X Piger U19 1X Heatfinale 2
2023-06-11 12:40 219 4 2000m U19 W1X Piger U19 1X Heatfinale 3
2023-06-11 12:51 220 5 1500m U17 W4X Piger U17 4X Heatfinale 1
2023-06-11 12:57 221 5 1000m Masters W/M 4X Masters Kvinder/mænd Masters 4X Heatfinale 1
2023-06-11 13:02 223 5 2000m M2X Mænd 2X Heatfinale 1
2023-06-11 13:09 224 1 2000m W4X Kvinder 4X Heatfinale 1
2023-06-11 13:16 225 3 2000m U19 W2- Piger U19 2- Heatfinale 1
2023-06-11 13:23 225 5 2000m U19 W2- Piger U19 2- Heatfinale 2
2023-06-11 13:30 226 6 2000m U19 M4X Drenge U19 4X Heatfinale 1
2023-06-11 13:44 228 5 1500m U17 W2X Piger U17 2X Heatfinale 1
2023-06-11 13:49 228 4 1500m U17 W2X Piger U17 2X Heatfinale 2
2023-06-11 13:54 229 5 1000m U15 W/M 4X Piger/drenge U15 4X Heatfinale 1
2023-06-11 13:59 229 5 1000m U15 W/M 4X Piger/drenge U15 4X Heatfinale 2
2023-06-11 14:04 230 2 2000m U19 M4- Drenge U19 4- Heatfinale 1
2023-06-11 14:11 231 2 2000m M2- Mænd 2- Heatfinale 1
2023-06-11 14:18 232 5 2000m U19 W4X Piger U19 4X Heatfinale 1
2023-06-11 14:25 234 2 2000m M4X Mænd 4X Heatfinale 1
2023-06-11 14:32 235 5 2000m U19 M2X Drenge U19 2X Heatfinale 1
2023-06-11 14:37 235 5 2000m U19 M2X Drenge U19 2X Heatfinale 2
2023-06-11 14:50 237 4 1500m U17 M4X Drenge U17 4X Heatfinale 1
227 1 1500m U17 M4- Drenge U17 4- Heatfinale 1
2023-06-11 14:57 238 5 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X Heatfinale 1
2023-06-11 15:02 239 3 2000m U19 M8+ Drenge U19 8+ Heatfinale 1
242 2 2000m M8+ Mænd 8+ Heatfinale 1
2023-06-11 15:15 240 3 2000m U19 W4- Piger U19 4- Heatfinale 1