Løbsliste - Tunevannsregatta 2024

Løb nr. Planlagt Starttidspunkt Kategori Distancen Løbs kode Beskrivelse
101 17. august 2024 500m U15 M1X 500m Drenge U15 1X
102 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U15 W2X 500m Piger U15 2X
103 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 M1X 500m Drenge U18 1X - Baltic
104 17. august 2024 500m U19 M1X 500m Drenge U19 1X
105 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 W1X 500m Piger U18 1X - Baltic
106 17. august 2024 500m U19 W1X 500m Piger U19 1X
107 17. august 2024 500m U17 M1X 500m Drenge U17 1X
108 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U17 W2X 500m Piger U17 2X
109 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 M2X 500m Drenge U18 2X - Baltic
110 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U19 M2X 500m Drenge U19 2X
111 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 W2X 500m Piger U18 2X - Baltic
112 17. august 2024 500m U19 W2X 500m Piger U19 2X
113 17. august 2024 500m U15 W/M 4X 500m Piger/drenge U15 4X - Mixed
114 17. august 2024 Para 500m W1X 500m Kvinder 1X - Para
115 17. august 2024 Para 500m M1X 500m Mænd 1X - Para
116 17. august 2024 500m LW1X 500m Kvinder letvægt 1X
118 17. august 2024 Master 500m Masters W4X 500m Masters Kvinder Masters 4X (Handicap beregningsmetode: Master)
119 17. august 2024 Master 500m Masters M2X 500m Masters Mænd Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master)
120 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U17 M4X 500m Drenge U17 4X
121 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U17 W4X 500m Piger U17 4X
122 17. august 2024 500m U18 W2- 500m Piger U18 2- - Baltic
123 17. august 2024 500m U18 M2- 500m Drenge U18 2- - Baltic
124 17. august 2024 500m W/M 1X/2X/2-/4-/4X 500m Kvinder/mænd 1X/2X/2-/4-/4X - Åpen Nybegynner
125 17. august 2024 500m M1X 500m Mænd 1X
117 17. august 2024 500m LM1X 500m Mænd letvægt 1X
126 17. august 2024 500m W1X 500m Kvinder 1X
127 17. august 2024 Master 500m Masters M1X 500m Masters Mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master)
128 17. august 2024 Master 500m Masters W1X 500m Masters Kvinder Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master)
129 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 M4X 500m Drenge U18 4X - Baltic
130 17. august 2024 500m U19 M4X 500m Drenge U19 4X
131 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 W4- 500m Piger U18 4- - Baltic
132 17. august 2024 500m U15 W1X 500m Piger U15 1X
133 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U15 M2X 500m Drenge U15 2X
134 17. august 2024 500m U17 W1X 500m Piger U17 1X
135 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U17 M2X 500m Drenge U17 2X
136 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 M4- 500m Drenge U18 4- - Baltic
138 17. august 2024 Lerøy Cup 500m U19 W4X 500m Piger U19 4X
137 17. august 2024 Baltic Cup 500m U18 W4X 500m Piger U18 4X - Baltic
139 17. august 2024 Master 500m Masters W2X 500m Masters Kvinder Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master)
140 17. august 2024 Master 500m Masters M4X 500m Masters Mænd Masters 4X (Handicap beregningsmetode: Master)
150 17. august 2024 Sprint 200m U15 W1X 200m Sprint Piger U15 1X - Sprint Cup
151 17. august 2024 Sprint 200m U15 M1X 200m Sprint Drenge U15 1X - Sprint Cup
152 17. august 2024 Sprint 200m U17 W1X 200m Sprint Piger U17 1X - Sprint Cup
153 17. august 2024 Sprint 200m U17 M1X 200m Sprint Drenge U17 1X - Sprint Cup
154 17. august 2024 Sprint 200m U19 W1X 200m Sprint Piger U19 1X - Sprint Cup
155 17. august 2024 Sprint 200m U19 M1X 200m Sprint Drenge U19 1X - Sprint Cup
156 17. august 2024 Sprint 200m W1X 200m Sprint Kvinder 1X - Sprint Cup
157 17. august 2024 Sprint 200m M1X 200m Sprint Mænd 1X - Sprint Cup
201 18. august 2024 Master 1000m Masters W/M 8+ 1000m Masters Kvinder/mænd Masters 8+ - MM (Handicap beregningsmetode: Master)
202 18. august 2024 500m U15 W1X 500m Piger U15 1X
203 18. august 2024 Lerøy Cup 1000m U15 M2X 1000m Drenge U15 2X
204 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 W1X 2000m Piger U18 1X - Baltic
205 18. august 2024 2000m U19 W1X 2000m Piger U19 1X
206 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 M2X 2000m Drenge U18 2X - Baltic
207 18. august 2024 Lerøy Cup 2000m U19 M2X 2000m Drenge U19 2X
208 18. august 2024 Master 1000m Masters W1X 1000m Masters Kvinder Masters 1X - MM (Handicap beregningsmetode: Master)
209 18. august 2024 Master 1000m Masters M1X 1000m Masters Mænd Masters 1X - MM (Handicap beregningsmetode: Master)
210 18. august 2024 1500m U17 W1X 1500m Piger U17 1X
211 18. august 2024 Lerøy Cup 1500m U17 M2X 1500m Drenge U17 2X
212 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 W4X 2000m Piger U18 4X - Baltic
213 18. august 2024 Lerøy Cup 2000m U19 W4X 2000m Piger U19 4X
214 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 M4- 2000m Drenge U18 4- - Baltic
216 18. august 2024 2000m LW1X 2000m Kvinder letvægt 1X
220 18. august 2024 2000m W1X 2000m Kvinder 1X
215 18. august 2024 2000m LM1X 2000m Mænd letvægt 1X
217 18. august 2024 Lerøy Cup 1000m U15 W/M 4X 1000m Piger/drenge U15 4X - Mixed
218 18. august 2024 Para 2000m M1X 2000m Mænd 1X - Para
219 18. august 2024 Para 2000m W1X 2000m Kvinder 1X - Para
221 18. august 2024 2000m M1X 2000m Mænd 1X
222 18. august 2024 Master 1000m Masters W4X 1000m Masters Kvinder Masters 4X - MM (Handicap beregningsmetode: Master)
222 18. august 2024 Master 1000m Masters M4X 1000m Masters Mænd Masters 4X - MM (Handicap beregningsmetode: Master)
224 18. august 2024 500m W/M 4X/2-/2X/1X/4- 500m Kvinder/mænd 4X/2-/2X/1X/4- - Åpen Nybegynner
225 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 M1X 2000m Drenge U18 1X - Baltic
226 18. august 2024 2000m U19 M1X 2000m Drenge U19 1X
227 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 W2X 2000m Piger U18 2X - Baltic
228 18. august 2024 Lerøy Cup 2000m U19 W2X 2000m Piger U19 2X
229 18. august 2024 Lerøy Cup 1500m U17 M4X 1500m Drenge U17 4X
230 18. august 2024 Lerøy Cup 1500m U17 W4X 1500m Piger U17 4X
231 18. august 2024 1000m Masters W/M 4X 1000m Masters Kvinder/mænd Masters 4X - Cup (Handicap beregningsmetode: Master)
232 18. august 2024 Lerøy Cup 1000m U15 W2X 1000m Piger U15 2X
233 18. august 2024 500m U15 M1X 500m Drenge U15 1X
234 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 W4- 2000m Piger U18 4- - Baltic
236 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 M4X 2000m Drenge U18 4X - Baltic
237 18. august 2024 Lerøy Cup 2000m U19 M4X 2000m Drenge U19 4X
240 18. august 2024 Lerøy Cup 1500m U17 W2X 1500m Piger U17 2X
241 18. august 2024 1500m U17 M1X 1500m Drenge U17 1X
242 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 W2- 2000m Piger U18 2- - Baltic
243 18. august 2024 Baltic Cup 2000m U18 M2- 2000m Drenge U18 2- - Baltic
246 18. august 2024 Master 1000m Masters W2X 1000m Masters Kvinder Masters 2X - MM (Handicap beregningsmetode: Master)
247 18. august 2024 Master 1000m Masters M2X 1000m Masters Mænd Masters 2X - MM (Handicap beregningsmetode: Master)